Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Rotterdam Business School

Rotterdam Business School kur užsimezga ateities verslo magnatų draugystės

Tarptautinis verslas – pagrindinė Rotterdam Business School aistra ir gyvenimo būdas. Jeigu svajoji apie verslą ne tik Lietuvoje, bet ir platesniuose vandenyse, jeigu nori užmegzti draugystę su būsimais verslo  „magnatais“ ar verslo konsultantas net 50-yje šalių  – Tavo svajonė, gali prasidėti čia.

Nuo svetimos kultūros subtilybių iki ekonomikos

Tarptautinis verslas turi daugybę kultūrinių subtilybių, apie kurias, iš pirmo žvilgsnio, net nepagalvotume.  Azijos, Afrikos, Amerikos rinkos – visos jos turi slaptų „durelių“, kurias rasti ir „atrakinti“ kontaktą gali ne bet kas. Kartais vienas toks niuansas, gali pakeisti visą ekonominį ratą! Rotterdam Business School  išmoksi šį ratą „sukti“ į visiems palankiausią pusę.

Reikalingi kalbų ir rinkodaros įgūdžiai

Verslo partnerių gimtosios kalbos žinios padeda tiek tiesiogiai bendraujant, tiek savarankiškai ieškant reikiamų duomenų. Būtent todėl  Rotterdam Business School  itin akcentuoja užsienio, pavyzdžiui Azijos, kalbų mokėjimą. Kartu su kalbos supratimu atsiveria ir kultūros pajautimas, na o kultūros pajautimas įgalina  suprasti  tikslinės auditorijos poreikius. Kaip įtikti šiems auditorijos poreikiams sužinosi išsamių reklamos ir rinkodaros paskaitų metu.

Praktika viso pasaulio įmonėse

Praktika  – ne papildoma, o viena svarbiausių būsimo verslininko patirčių. Su verslo praktika čia susidursi kasdien: visi dėstytojai yra sėkmingi verslininkai arba verslo konsultantai, kiekviena paskaitų tema susijusi su realiais pavyzdžiais, o tarpuose tarp paskaitų kuriami projektai garsiausios pasaulio bendrovėms. Gali būti, kad vieno iš projektų metu Tu sukursi ir savo verslą!

Tarptautinio verslu kvėpuoja ir visas miestas – juk Roterdamas, kuriame gyvensi ir mokysiesi yra didžiausias Europos uostas ir vadinamieji „pasaulio vartai“!

Po turiningos jaunojo verslininko dienos – valčių vakarėlis

Olandija – ne tik jūrinė valstybė, bet ir kanalų šalis. Čia itin populiarūs vakarėliai...valtyse.  Būtent tokių švenčių tradicijas turi ir Rotterdam Business School   studentai. Jų bendruomenėje – idealus derinys vietinių ir tarptautinių studentų, todėl įvairių renginių metu pažinsi tiek Olandijos, tiek kitas kultūras ir susirasi draugų iš viso pasaulio.

                     

Visiems studentams, atvykstantiems iš kitų šalių universitetas siūlo surasti apgyvendinimą padedami apgyvendinimo svetainės sshxl.nl.  
Universitetas siūlo visas svarbiausias detales ir smulkias instrukcijas apie svarbiausias apgyvendinimo sąlygas ir tai, kaip kreiptis dėl apgyvendinimo per SSHXL šiame puslapyje
 
Smulkų kreipimosi dėl būsto proceso paaiškinimą rasite ČIA.
Taip pat nepamirškite perskaityti svetainės Rental Guide, jame rasite visus atsakymus į aktualiausius klausimus.
 
 
Jei universiteto siūlomas variantas jums netinka arba jūs norite ieškoti būsto savarankiškai ir neketinate kreiptis į aukštąją dėl apgyvendinimo, pateikiame keletą nuorodų, kurios gali būti naudingos ieškant gyvenamosios vietos Roterdame:
                             
Taip pat galite kreiptis į nekilnojamo turto agentūras siūlančias butus mieste:
 • ROTS-VAST GROEP: svetainė www.rotsvast.nl, telefonas +31 (0)10 476 23 23, el. pašto adresas rotterdam(eta)rotsvast.nl.
 • Direct Wonen: svetainė www.directwonen.nl, telefonas +31 (0)10 414 55 55.
 • Dynamis ABC: telefonas +31 (0)10 - 201 25 55, el. pašto adresas r.werkhoven(eta)dynamisabc.nl.
 • Match Makelaars: svetainė www.matchmakelaars.nl, telefonas +31 (0)10 233 01 01, el. pašto adresas rotterdam(eta)matchmakelaars.nl.
 • Conform Vastgoed: svetainė www.rotterdamapartments.com, telefonas +31 (0) 10 414 47 53, el. pašto adresas  info(eta)conformvastgoed.nl.
 
Neretai nutinka, kad studentai prieš išvykdami vis dar neturi būsto. Dėl to pernelyg jaudintis nereikėtų, tokiu atveju užtenka susirasti laikiną būstą, kadangi ten nuvykus buto paieškos bus paprastesnės ir greitesnės nei ieškant per atstumą. Paprastai universitetas stengiasi pagelbėti studentams, atsidūrusiems tokioje situacijoje ir siūlo laikinus sprendimus, tačiau taip pat gali būti naudinga žinoti kitokias alternatyvas,todėl pateikiame keletą viešbučių ir hostelių svetainių:
Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum).
 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

Patarimas! Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Kastu testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs universitetą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų (kokio balo reikalauja tavo pasirinkta programa rasi prie programos stojimo reikalavimų):

 • IELTS
 • TOEFL