Aplankyk Kastu Studfeste!

2019-10-09
Tikrai girdėjai apie vieną didžiausių ir šauniausių renginių moksleiviams. Ką čia renginių, juk Studfestas – festivalis! Na, o Kastu komanda nepraleidžia festivalių ir galimybių papasakoti apie tavęs vertas galimybes studijuojant užsienyje ;)

Studfesto idėja puikiai sutampa su Kastu socialine atsakomybe – padėti jaunimui suprasti, ko jie nori po mokyklos baigimo. Todėl šiais metais prie spalio 24 dieną vyksiančio Studfesto prisijungia ir Kastu komanda su net trimis stendais ir užsienio svečiais!

Svečiai iš užsienio

Atvyk pasikonsultuoti su Kastu komanda ir pabendrauti su užsienio universitetų atstovais. Kokiais? Iš kur?

Greta (lietuve studente) iš:

Bei Matan iš organizacijos Navitas, atstovaujančio net kelis universitetus:

Pranešimas

Kastu komanda ne tik suteiks galimybę pasikonsultuoti ir pabendrauti su užsienio universitetų atstovais gyvai, bet ir pasiklausyti įkvėpiančio Kastu organizacijos įkūrėjo Artūro pranešimo tema “NUKRITAI? ATSIKELI IR TOLIAU VARAI, ARBA KAIP PASIEKTI IŠSIKELTUS TIKSLUS?”. Artūras papasakos apie savo asmeninę patirtį ir metodus, kuriuos naudoja ne tik tam, kad išsikeltų tikslus, bet ir juos pasiektų. O svarbiausia – kaip atsistoti, jei skaudžiai „nukritai“ ir savo nesėkmę paversti ateities sėkme! Pasinaudok galimybe pasiklausyti, ateik į pagrindinę salę!

Loterija


Ir tuo nesibaigia visas šaunumas! Viso Studfesto metu vyks Kastu komandos organizuojama loterija: užpildęs skrajutę su savo informacija ir ją įmetęs į balsadėžę viename iš Kastu stendų, turėsi galimybę laimėti kelionę į Danijos ir Olandijos universitetus!

Pasimatysime Studfeste!:)

Kastu komanda