University College Absalon

Kalundborg/ Vordingborg
  • Good career opportunities;
  • smaller campuses;
  • guranteed housing option;
  • close to Copenhagen.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

„Studijuoju saloje!” – toks galėtų būti Tavo atsakymas, jeigu kas nors paklaustų, kur pasirinkai tiesti savo kelią į profesinę ateitį. University College Absalon įsikūręs vienoje Šiaurinių Danijos salų ir turi net 6 skirtingus padalinius įvairiose jos vietose. Tai – regiono kultūros, švietimo bei inovacijų centras, kuriame ne tik kuriami šio regiono ateities planai, bet ir ruošiami tie, kurie padės šiuos planus įgyvendinti – jaunieji profesionalai. Vienu iš jų gali tapti ir Tu!

Pirmiausia praktika – tada, jeigu nori, teorija

University College Absalon veikia pagal labai modernią ir pasiteisinusią Danijos švietimo sistemą – pirmieji metai ar pusantrų tau atskleidžia praktines, su konkrečiais darbais susijusias paslaptis bei padeda pasirengti realiems darbo rinkos poreikiams, na, o jei norisi dar daugiau ir gilesnių žinių, galima tęsti studijas papildomus 3 – 3,5 metų ir įgyti bakalauro laipsnį.

200 partnerių 40-yje šalių

Praktines žinias galima gilinti tiek Danijoje, tiek užsienyje. Liekant Danijoje privalumas tas, kad universitetas, būdamas įtakingu regiono vystytoju, pasiūlo tikrai atsakingas ir aktualias darbo ar projektų vietas. Patirtis užsienyje, savaime suprantama, vertinga tuo, kad ugdo platesnį požiūrį į pasaulį, padeda gilinti kalbines ir kultūrines žinias ir palieka neišdildomų įspūdžių visam gyvenimui!

Nedidelės grupės ir jaukios auditorijos

Į praktiką orientuota studijų sistema reikalauja, kad kiekvienas studentas turėtų galimybę perimti kuo daugiau žinių iš dėstytojo asmeniškai. Tai būtų sunkiai įmanoma didelėse grupėse, todėl University College Absalon dirbama iki 30-ties studentų klasėse.

Specialybė viena – paskaitos įvairiausios

Dažnai realybėje mums prireikia ne tik tiesiogiai su specialybe susijusių įgūdžių, bet ir visai kitų žinių. Štai programoje „Pramogų vadyba“ studentai mokosi derybų meno, marketingo, šiek tiek ekonomikos, psichologijos, sponsorystės bei daugelio kitų tiek pasirinktame, tiek kituose darbuose praversiančių dalykų!

Nori studijuoti modernioje, inovatyvioje aplinkoje, krašte, kurį iš visų pusių skalauja Baltijos jūra? Tuomet University College Absalon kaip tik Tau!

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.

 

 

Pastaba! Motyvacinis laiškas yra NEprivalomas dokumentas stojant į šio universiteto programas.

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

Vienu iš šių būdų galite patvirtinti universitetui savo anglų kalbos žinias:

  • Anglų kalbos valandos - bendras išklausytas anglų kalbos valandų skaičius 10 + 11 + 12 klasėje būtų bent 210 valandų.

  • IELTS - 6.5

  • TOEFL - 83

Jeigu nori kuo daugiau sužinoti apie studentišką gyvenimą Danijoje, būtinai apsilankyt www.studyindenmark.dk internetinėje svetainėje, kur rasi ir naudingos informacijos bei patarimų kaip susirasti gyvenamąją vietą.

 

Jeigu norėtum gyventi studentų miestelyje esančiame viename iš bendrabučių Vordingborg mieste būtinai susisiek su kollegieleje@pha.dk. Turėk omenyje, kad norinčių čia gyventi yra tikrai daug, tad kuo anksčiau užsiregistruok į sąrašą. Daugiau informacijos rasi ČIA.

 

Ieškantiems būsto Kalundborgo mieste geriausia rinktis Kalundborg Dormitor arba Mobilehouse.

Tačiau jei nepavyko rasti būsto, nesijaundink, nes Kalundborgo savivaldybė siūlo „stogo virš galvos garantiją“. Tai yra garantija, suteikiama studentams, kurie persikelia į Kalundborg ir ruošiasi čia pradėti studijas,tačiau dar nerado nuolatinio būsto. Ši garantija užtikrina „stogą virš galvos“ semestro pradžioje. Tokiu būdu galite sutelkti dėmesį į gerą studijų pradžią Kalundborge. Daugiau informacijos rasi ČIA.

ČIA gali matyti apgyvendinimo pavyzdį - kas siūloma, kaip atrodo, kokia kaina ir pan.

 

Taip pat išmėgink ir šias svetaines:

Universitetas perspėja, kad studentai ieškodami būsto tokiose svetainėse saugotųsi apgavikų ir visada reikalautų raštiškos nuomos sutarties bei prieš mokėdami pinigus patys apžiūrėtų būstą.
 

 

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Gabija Bočkutė
International Honours Degree in Teaching (Bachelor)
2021-09
https://www.facebook.com/gabija.bockute.7/