Nuotoliniai kursai internetu

Ruošiesi studijoms užsienyje ir nori patobulinti savo anglų kalbos žinias? Mokytis dabar gali iš bet kurios vietos ten, kur yra interneto ryšys! 

Kviečiame rinktis itin gerai vertinamos anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ organizuojamus nuotolinius kursus. Ši mokykla sėkmingai veikia jau 11 metų, o joje dėsto tarptautinės patirties sukaupę arba iš užsienio atvykę ir naujovėms atviri mokytojai.

Ribų Tavo žinioms ir svajonėms nėra!

Pasirinkęs nuotolinius anglų kalbos kursus, galėsi mokytis iš bet kurios tau patogios vietos. Prisijungti prie internetinės pamokos labai lengva – tam užtenka bet kurio išmaniojo įrenginio: telefono, kompiuterio ar planšetės. Kelių mygtukų spustelėjimas – ir tu jau pamokoje!

Dėl šiuolaikinių technologijų mokymasis internetinėje platformoje prilygsta gyvai pamokai. Tuo jau įsitikino daugybė tavo bendraamžių, pasirinkę šį mokymosi būdą. Prisijungęs į interaktyvią pamoką, iškart įsitrauksi į mokymosi procesą: gyvai atliksi kalbėjimo, skaitymo ir rašymo užduotis. Mokysiesi nedidelėje, bet itin motyvuotoje grupėje, nes visi čia nori mokytis ir išmokti. Su patyrusiais specialistais ir kitais aktyviais mokiniais norimus rezultatus pasieksi daug greičiau ir efektyviau!