Pirmasis Kastu eurotripas į Angliją! (vietų NEBĖRA)

2020-01-03

Eurotripas nebe autobusu, o lėktuvu? Ir dar ne bet kur kitur, o į Angliją? Tikrai taip! PA-GA-LIAU!

Kelionės metu ne tik pažindinsimės su vietine Londono kultūra, lankysime garsiausias miesto vietas, ragausime daug skanaus maisto, bet ir didelį dėmesį skirsime trims mūsų akimis šauniausiems Anglijos universitetams, kurie ir bus šios kelionės žvaigždės!

 • University of West London
 • Brunel University London
 • University of Greenwich
University of West London
Reitinguojamas kaip Nr.1 Londone pagal studentų pasitenkinimą! Tokie rezultatai leidžia universitetui ne tik eilę metų išlikti modernių Jungtinės Karalystės universitetų lyderiu, bet ir laimėti įvairias netradicines nominacijas, pavyzdžiui kaip „Metų augimas“ ar „Metų įkvėpimas“. University of West London siekia ugdyti savo srities profesionalus, turinčius maksimalias galimybes išskirtinei karjerai. Tam suteikiamos visos sąlygos: žymūs dėstytojai bei mainai su tokiomis kompanijomis kaip: „Amazon, „Nikon Foundation“, „the English Chamber Orchestra“, „Hilton Worldwide“, „Middlesex Law Society“, „British Airways“. Vakarų Londone įsikūrusį universitetą nesunkiai pamils kiekvienas – ir norintys ramybės, ir ieškantys studentiškų bei kultūringų pramogų – čia jų tikrai gausu!
Brunel University London
Tai - tarptautinių universitetų lyderis, Times Higher Education World University Rankings sąraše patenkantis į pasaulio TOP 50. Ne veltui – šis universitetas stebina savo vakarietišku ir unikaliu požiūriu į studentą ir mano, kad karjera prasideda ne baigus universitetą, o vos į jį įstojus! Nuo pat pirmos dienos apie studentą galvojama, kaip apie būsimą darbuotoją ir specialistą - studentus nuolatos konsultuoja profesinio tobulėjimas centras; suteikiama galimybė dirbti su specialybe susijusį darbą nepilnu etatu, taip derinant jį su studijoms. Tad gali būti tikras - darbą pagal specialybę čia turėsi dar nė nepasibaigus studijoms!
University of Greenwich
Universitetas turi kuo pasigirti: visam pasauliui žinoma vieta (nulinė laiko juosta), žaliausio universiteto titulu ir studentais, vėliau tampančiais Nobelio premijos laureatais. Čia verda spalvingas mokslinis gyvenimas - beveik kasmet vienoje ar kitoje srityje apdovanojami jaunieji University of Greenwich tyrinėtojai. Daugelis žmonių, prisidėjusių prie šių laimėjimų, lieka universitete perduoti savo žinias ir yra nominuojami geriausiais šalies dėstytojais!

Kas tavęs laukia? 

 • Ekskursijos bei workshop’ai aukščiau minėtuose Anglijos universitetuose 
 • Laisvi vakarai Londono pažinimui 
 • Bendraminčių kompanija (su tavimi vyks moksleiviai iš visos Lietuvos, kurie taip pat domisi studijomis užsienyje) 
 • Pažintys su Anglijoje jau studijuojančiais lietuviais, kurie pasidalins savo patirtimi ir patarimais 
 • Įsimintini įspūdžiai, geriausios emocijos ir naujos pažintys! 

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis iš Kauno į Angliją ir atgal (grįžimas - į Vilniaus oro uostą) 
 • 2 nakvynės Londone 
 • Dalinis maitinimas (apsilankymų universitetuose metu) 
 • Apsilankymo programa 3 skirtinguose Anglijos universitetuose 

Papildomos išlaidos: 

Tai, žinoma, labai individualu, bet į kelionę rekomenduojame pasiimti apie 150svarų Londono pramogoms, maistui ir transportui (kelionėms nuo vieno universiteto iki kito).