Anglų kalbos kursai paaugliams ir abiturientams

Dauguma užsienyje esančių aukštųjų mokyklų stojimo procese reikalauja anglų kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatų.

Mes puikiai suprantame, su kokiais iššūkiais susiduri, besimokydamas anglų kalbos bendrojo lavinimo mokykloje. Neįdomiai pateikiama medžiaga? Triukšmingi bendraklasiai trukdo susikaupti? Nelieka laiko užduoti mokytojui klausimo? Nenuostabu – juk tokiose pamokose vienam moksleiviui skiriamos tik 3 minutės! 

Nors pakeisti valstybinę švietimo sistemą – ko gero, ne mūsų galioje, tu tikrai gali puikiai išmokti anglų kalbą! Šiam tikslui specialiai tau atrinkome anglų kalbos kursus paaugliams ir abiturientams mokykloje „Intellectus“. Dėl nedidelių grupių klasėje jausiesi puikiai, galėsi visko klausti čia ir dabar, o smagiausia, kad tave sups tiek pat motyvuoti mokiniai kaip ir tu!

Anglų kalbos kursuose paaugliams ir abiturientams susirasi ne tik šaunių bendraminčių, bet ir iš naujo pamilsi mokymąsi.
Skaityk toliau ir sužinok, kodėl.

Kodėl Intellectus?

  • Čia tavęs laukia įtraukiančios ir itin vertingos pamokos. Pamokų metu anglų kalbą pažinsi iš to, kas tau artima – vaizdo ir garso įrašų, žiniasklaidos straipsnių, interaktyvių pristatymų, kalbos žaidimų, reklamų, kūno kalbos.
  • „Intellectus“ mokytojai žino, kad „kalti“ iš vadovėlių – tikrai neveiksminga, todėl aiškiai išdėstytas gramatikos taisykles iškart taikysi, kurdamas gyvus pokalbius porose ar grupėse.
  • Turėsi galimybę pasijausti kaip Didžiosios Britanijos studentas, nes būtent šioje mokykloje taikoma visame pasaulyje pripažinta Oksfordo, Kembridžo ir kitų universitetų metodika.
  • Įkvėpimo mokytis suteiks pamokas vedantys profesionalūs, entuziastingi ir visame pasaulyje patirties įgiję mokytojai. 
  • Pamokų metu diskutuosi aktualiomis temomis ir visą laiką bendrausi tik angliškai!