Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus yra viena didžiausių verslo krypties akademijų Danijoje, įsikūrusi antrame pagal dydį mieste šioje šalyje. Tai nėra vienintelė aukštoji mieste, todėl Aarhusas yra pakankamai jaunatviškas miestas, net 16% jo populiacijos yra studentai, taigi jame netrūksta veiksmo – galima mėgautis gyvos muzikos festivaliais, gyvybingu naktiniu gyvenimu, malonios atmosferos restoranais bei kavinėmis ir judriais barais ir aludėmis. Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie miestą, siūlome aplankyti šią svetainę, o susidomėję tuo, ką mieste galima pamatyti, išgirsti ar patirti, turėtų apsilankyti čia.
Business Academy Aarhus siūlo atidžiai parengtas studijų programas, kuriose teorija derinama su praktiniu darbu. Užsėmimai (paskaitos, seminarai) paprastai vyksta nedidelėse grupėse – taip sudarant geresnes galimybes kiekvienam studentui būti išgirstam ir pastebėtam, vertinamas darbas grupėse ir projektiniai darbai, praktinės užduotys rengiamos atsižvelgiant į realybėje kylančias problemas ir klausimus, taip paruošiant studentus spręsti ne išgalvotas užduotis, o tikrus iššūkius ne tik baigus studijas, tačiau ir kiekvienoje programoje privalomos profesinės praktikos metu.
Norėdamas suteikti studentams kuo daugiau galimybių ir būdų formuoti savo ateitį, universitetas siūlo dvi nepakartojamas galimybes:
Semestras svetur: tai puiki akademinė, gyvenimiška ir kultūrinė patirtis, kuri praturtina visus, ją išbandžiusius. Universitetas teikia galimybę keliauti į daugybę Europos universitetų su Erasmus programa, arba siūlo pasirinkti vieną iš jo užjūrio partnerių. Taip pat galima naudotis Free Mover programa ir susirasti kitą jums patrauklų variantą.
Praktika svetur: profesinė praktika yra visų programų privaloma dalis, o profesinė praktika svetur gali suteikti jums naują žvilgsnį į pasirinktą specialybę, dar daugiau kultūrinės patirties ir galimybę praturtinti savo CV įspūdingu įrašu. Kadangi galimybių tikrai nemažai, visada galima pasinaudoti universiteto Careers Centre paslaugomis – jie papasakos apie buvusių studentų praktikos patirtis ir pasirinktas vietas bei šalis praktikai atlikti ir supažindins su jūsų galimybėmis.
Jei susidomėjote studijomis šioje aukštojoje tačiau nesate tikri ar tai – tikrai jums, universitetas visiems, norintiems ir galintiems siūlo A Day as a Student in Business Academy Aarhus projektą – tereikia parašyti laišką adresu info(eta)baaa.dk ir jums bus paskirta diena, kurią galėsite lankyti paskaitas, vaikštinėti po pastatus ir pagyventi Business Academy Aarhus studento gyvenimą.
Tačiau čia universiteto siūlomų dalykų sąrašas nesibaigia. Jau tapę jo studentu jūs galėsite pasinaudoti begale studentams teikiamų privalumų ir galimybių:

 • Danų kalbos kursai – siūloma galimybė nemokamai lankyti kursus ir išmokti danų kalbos. Taip pat galima kurso pabaigoje išlaikyti egzaminą ir įgyti sertifikatą, liudijantį apie jūsų pasiekimus ir kalbos įgūdžius.
 • Student and Academy Council – suteikia progą studentams išsakyti savo poreikius ir lūkesčius susijusius su jų pasirinkta programa ar studijomis universitete apskritai.
 • Basement – tai kavinė, lounge‘as, vieta susirinkti pasitarti apie vykdomą projektą ar susitikti su draugais ir linksmai praleisti penktadienio vakarą.
 • Studenterhus Aarhus - socialinė susitikimų vieta.

 

Naują Business Academy Aarhus brošiūrą gali rasti ČIA.

                      

                          

        

Business Academy Aarhus studentams apgyvendinimo nesiūlo, tačiau tai daro studentų apgyvendinimu Aarhus mieste besirūpinanti agentūra.
Jei pageidaujate, kad jie suteiktų jums gyvenamą vietą, būtina užpildyti internetinę anketą bendrabučiui gauti, kurią rasite čia.

Keletas dalykų, kuriuos verta žinoti, kad būsto paieškos Aarhuse būtų sėkmingos:

 • Norinčių gauti būstą skaičius visada yra didesnis nei kambarių skaičius, todėl kreiptis reikia iš anksto;
 • Eilės prie būsto yra ilgos ir neretai pasiūlymo reikia palaukti. Kuo būstas populiaresnis tuo ilgiau reikės laukti, todėl anketoje žymėdami pageidaujamus būstus neapsiribokite tik vienu ar dviem;
 • Sukurtą anketą reikia atnaujinti kas mėnesį, jei anketa nėra atnaujinama, administratoriai supranta, kad anketos autoriui būsto nebereikia ir ją ištrina, todėl nepamirškite anketos reguliariai tikrinti ir atnaujinti.
 • Nuomos kaina, priklausomai nuo kambario ir bendrabučio vietos, gali svyruoti nuo 1400 iki 3000 DKK per mėnesį. Prieš įsikraustant taip pat mokamas ir depozitas, kurio dydis paprastai atitinka 2-3 mėnesių nuomos sumą.
 • Daugelyje bendrabučių siūlomi kambariai yra be baldų, todėl tai reikia turėti omenyje. Tačiau yra tikrai daug galimybių paprastus tvarkingus baldus įsigyti nebrangiai arba gauti nemokamai.
 • Jei kyla sunkumų ieškant būsto ar pildant registracijos formą, galite konsultuotis su universiteto pagalbininkais skype programa. Norėdami užsiregistruoti konsultacijai, turite parašyti adresu vesp(eta)baaa.dk – jums bus paskirtas laikas ir galėsite užduoti visus rūpimus klausimus.

Galima būsto ieškoti ir savarankiškai. Populiariausios svetainės, kuriose studentai ieško būsto: www.boligportal.dk/en ir www.findroommate.dk.
Paprastai savarankiškai ieškant būsto galima gauti kambarį su mažesne mėnesine nuoma (tačiau tik tuo atveju, jei butą ar kambarį dalijatės su kitais studentais), tačiau dažnai privatūs nuomininkai ima didesnį depozitą.

Kartais nutinka ir taip, kad studijoms beprasidedant būsto vis dar nėra, arba studentas atvyksta anksčiau nei gali gauti raktus nuo savo naujųjų namų. Abiem atvejais galima pasinaudoti trumpalaikio apgyvendinimo sprendimais. Pigiausia būtų gyventi jaunimo hostelyje, siūlome tris populiariausius:

 

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą. Atkreipkite dėmesį, kad brandos atestate valandos yra surašytos akademinėmis valandomis, ir tik 11, 12 klasės. Todėl Jūs turite brandos atestate esančias valandas paversti į tikras valandas (tam naudokitės Kastu pažymių išraše esančia formule valandoms perskaičiuoti) ir įsitikinti, jog turite pakankamai valandų.

Anglų kalbos reikalavimai

 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).