Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
London School of Business and Finance

London School of Business and Finance (LSBF) yra viena iš sparčiausiai augančių Europos verslo mokyklų. Aukštojoje siūlomos studijų programos yra sudarytos atsižvelgiant  į pasaulinės rinkos tendencijas ir poreikius, todėl baigę studijas čia galėsite būti tikri, kad įgijote ne tik aukštos kokybės tačiau ir itin praktišką išsilavinimą. Aukštosios siūlomos magistro laipsnio studijų programos, suteikiančios galimybę įgytas žinias lanksčiai pritaikyti  darbo rinkoje, neturintis lygių profesinių kvalifikacijų paketas bei studijų metu gaunama įvairiapusė tarptautinė patirtis yra tik keletas iš priežasčių, kodėl LSBF įgytas išsilavinimas yra privalumas pasaulinėje darbo rinkoje. Studentai ne tik gali klausyti patyrusių dėstytojų skaitomų paskaitų, tačiau ir pasinaudoti jų palaikomais ryšiais su verslo pasaulio atstovais – taip universitetas paruošia studentus sėkmingai karjerai verslo pasaulyje ir padeda jiems įgyti reikiamų kompetencijų ir lyderio savybių.

Aukštojoje studentams sudaryta galimybė dalintis idėjomis ir patirtimi su žmonėmis iš viso pasaulio. Naujos kartos verslo lyderiai studijas London School of Business and Finance renkasi dėl šių priežasčių:

 • Į karjerą orientuotas išsilavinimas – daug dėmesio skiriama konsultavimui karjeros klausimais -  tiek individualiam, tiek grupiniam, programos yra sąmoningai ir tikslingai orientuojamos į darbo rinką ir joje vyraujančius poreikius bei tendencijas, tačiau taip pat taikomos ir prie individualių kiekvieno studento poreikių. Suteikiama galimybė mokytis iš patyrusių dėstytojų – savo srities ekspertų, įgijusių kvalifikaciją aukšto lygio organizacijose visame pasaulyje ir pasiruošusių dalintis savo žiniomis bei patirtimi.
 • Tarptautinė bendruomenė – universitetas gali pasigirti ne tik didele tautine studentų įvairove (čia mokytis suvažiuoja žmonės iš daugiau nei 150 pasaulio šalių), tačiau ir plačiu tiek akademinių, tiek profesinių partnerių tinklu visame pasaulyje.
 • Aukštoji lyderiauja inovacijų srityje – ji vykdo daug elektroninių ir internetinių projektų, kurių metu stengiasi išsilavinimą padaryti kuo patogesnį ir prieinamą iš bet kurios pasaulio vietos. Už savo inovatyvius ir modernius sprendimus bei prieigas prie išsilavinimo aukštoji netgi gavo PQ žurnalo Study Resource of the Year apdovanojimą.
 • Siūloma daugiau nei tik išsilavinimas – LSBF siūlo ne tik klausytis paskaitų, tačiau daryti kur kas daugiau – kurti savo ateities perspektyvas, atlikti tyrimus, papildomai mokytis anglų kalbos ir t.t.

Pabaigę Kastu svetainėje pateiktas London School of Business and Finance magistro studijų programas gausite vienos geriausių pasaulyje verslo mokyklų Grenoble Graduate School of Business magistro diplomą!


Grenoble Graduate School of Business

London School of Business and Finance bendradarbiauja su pačiomis geriausiomis akademinėmis institucijomis ir viena tokių yra Grenoble Graduate School of Business (GGSB).
Ši aukštoji yra viena iš nedaugelio verslo mokyklų turinti akredetacijas net iš trijų aukšto lygio organizacijų:

 • EQUIS (European Quality Improvement System);
 • AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business);
 • AMBA (The Association of MBAs).

Visas šias akreditacijas turi tik 1 procentas aukštųjų mokyklų visame pasaulyje!

Minėtosios akredetacijos yra tarptautinis aukštosios, joje dėstomų studijų programų kokybės  ir įgyjamo laipsnio pripažinimas. Šios organizacijos teikia nepriklausomą išsilavinimo vertinimą ir jų pripažinimas reiškia, kad dėstomų programų turinys ir kokybė atitinka nustatytus tarptautinius standartus.

Ką studentui reiškia akredituotoje įstaigoje baigtos studijos?

 • Užtikrina, kad siūlomos studijų programos yra nuolat atnaujinamos atsižvelgiant į vykstančius pokyčius ir reaguojant į verslo pasaulio poreikius.
 • Patvirtina, kad programa yra dėstoma kvalifikuotų specialistų.
 • Garantuoja, kad mokykloje įgyjamas laipsnis yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir atitinka tarptautinius standartus.


Ką darbdaviams pasako akredituotos aukštosios baigimo diplomas?

 • Patvirtina, kad kandidatas, baigęs šią aukštąją bus talentingas darbuotojas.
 • Garantuojama, kad absolventas išklausė studijų kursą, pritaikytą sudėtingiems nūdienos verslo aplinkos poreikiams.
 • Atskleidžia, kad tokiose aukštosiose dėstomos studijų programos atspindi pokyčius žinių ir patirties srityse, paprastai pripažįstamos vadybos mokslo bendruomenei.


 

LSBF Life yra organizacija, kuri studentams suteikia informaciją apie apgyvendinimo galimybes ir galimybę pasinaudoti pasitikimo oro uoste paslauga. Minėtoji organizacija siūlo įvairias apgyvendinimo galimybes, kurios atitinka kiekvieno poreikius - viskas derinama Jūsų vardu. Ši organizacija Jums pasiūlys  įvairius apgyvendinimo variantus: nuo gyvenimo angliškai kalbančiose šeimose iki prabangių aparatamentų.

LSBF Life Jums gali pasiūlyti šiuos apgyvendinimo variantus: 
 • Apgyvendinimas šeimoje. Tai galimybė gyventi draugiškoje aplinkoje, privačiuose namuose Londone. Gyvenant šeimoje anglų kalbą galėsite lavinti ne tik paskaitų metu, bet ir po jų, tuo pačiu metu praplėsite žinias apie Anglijos gyvenimą ir kultūrą. 
 • Butas ir gyvenamasis namas. LSBF Life Jums gali pasiūlyti įrengtą butą, kuris yra vos 20 min viešuoju transportu nuo aukštosios, o siūlomi gyvenamieji namai yra nutolę  45 min nuo mokyklos. Į siūlomų butų ir namų kainą įkaičiuotos komunalinės paslaugos, kassavaitinis valymas, patalynės keitimas, TV. Maitinimas įskaičiuotas nėra.
 • Bendrabutis. Norintiems gyventi arčiau London School of Business and Finance suteikiama galimybė apsigyventi aukštosios bendrabutyje. Tai puiki vieta tiems, kurie nori patirti tikrąjį studentišką gyvenimą. Gyvenantys bendrabutyje turės savo kambarį, tačiau patogumais reikės dalintis su kitais studentais.
 • Studijos tipo apartamentai puikus pasirinkimas studentams, kurie nori šiek tiek daugiau privatumo.  
 • Nakvynės namai. Aukštoji gali rekomenduoti prieinamos kainos apgyvendinimą nakvynės namuose, centrinėje Londono dalyje. Į kainą pusryčiai yra įskaičiuoti. 
 • Viešbutis. LSBF siūlo nuo prieinamos kainos apgyvendinimo nakvynės namuose iki aukščiausios kokybės prabangiuose viešbučiuose. Specialus pasiūlymo paketas bus sukurtas, kai pateiksite prašymą su jame išvardintais poreikiais ir kaina. 
 • Pasitikimas oro uoste (angl. „Airport pick-ups” ). Besinaudojantys šia paslauga gali būti tikri, kad bus sutikti oro uoste ir nuvežti į reikiamą vietą Londone.
Kiekvieno siūlomo apgyvendinimo varianto kainas galite surasti čia. Jos nurodytos vienam asmeniui už savaitės laikotarpį. 
 
Pageidaujantys, kad būstą padėtų susirasti LSBF Life, turės užpildyti Accommodation Application Form ir ją nusiųsti elektroniniu paštu: life@lsbf.org.uk Prieš užpildant šią formą, atidžiai perskaitykite nuomos sąlygas, kurios yra pateiktos "Accommodation Application Form". Jums taip pat reikės sumokėti £50 administracinį mokestį. 
 
Iškilus klausimams dėl apgyvendinimo reikia kreiptis šiuo el.paštu: life@lsbf.org.uk 
 
Daugiau informacijos apie apgyvendinimą rasite čia ir čia.