Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of Salford
Salford universitetas – tai inovatyvi, patogi ir maloni vieta studijuoti. Universitetas turi 4 campus teritorijas iš kurių trys įsikūrusios žalumos apsuptyje viena greta kitos, o ketvirtoji – šalia BBC – vieno pagrindinių universiteto partnerių, būstinės. Pagrindinis universiteto miestelis yra vos už 3 kilometrų nuo Mančesterio centro, todėl studentai gali ir mėgautis tylia uždara universiteto aplinka ir pramogauti miesto centre – viskas čia pat. Taip pat tai puiki vieta studijuoti ir gyventi kelionių ir įspūdžių mėgėjams: negana to, kad jau pačiame Mančesteryje yra daugybė pramogų ir vietų, kurias verta pamatyti, nuo jo labai lengva pasiekti ir kitus Anglijos miestus, tokius kaip Liverpool, Leeds, Sheffield, York, o iki Londono galima nukeliauti vos per dvi valandas.

Tarp visų universitetui priklausančių pastatų kursuoja nemokamas universiteto autobusas, todėl susisiekimas yra ne tik patogus, tačiau ir itin tinkamas studentiškai kišenei.

Salforg universitetas, kaip ir bet kuri aukšto lygio mokykla, bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis ir palaiko ryšius su savo regiono bendruomene, taip vykdydamas abipusius mainus – universitetas dalinasi savo informacija ir žiniomis, pasiektomis atliekant mokslinius tyrimus, bei teikia išsilavinusius specialistus, o įmonės jauniems specialistams suteikia darbo vietą ir platformą įgyvendinti idėjas ir pritaikyti studijų metu įgytas žinias.

Mokslinė veikla daugiausia orientuojama ne į teorines problemas, o į praktinius klausimus – taip siekiama, kad jo veikla būtų kaip įmanoma aktualesnė šiuolaikiniame pasaulyje, o studentai įgytų būtent tokias žinias ir įgūdžius, kurie būtų kaip galima geriau pritaikomi praktiškai ir būtų pasiruošę efektyviai spręsti pasirinktoje srityje kylančius iššūkius.

Universitetas, siekdamas suteikti kaip galima daugiau galimybių savo studentams, įkūrė Salford Advantage programą, kurios tikslas – padėti studentams įgyti kuo įvairesnės patirties, kuri padėtų jiems išsiskirti iš kitų ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje. Programa siūlo pagalbą ieškant vietos praktikai, pusės etato darbo, darbo vasarai, darbo baigus studijas, taip pat gali pasiūlyti ir savanoriškos veiklos variantų, kurie padėtų sukaupti naudingos patirties, konsultuoja su darbo paieška susijusiais klausimais, padeda parašyti gerą CV, galima surengti ir „treniruotę“ prieš darbo pokalbį.

Visi universiteto studentai gauna prisijungimą prie Salford Advantage sistemos, kurioje kiekvienas gali patogiai ir efektyviai susirasti sau tinkamą veiklos rūšį. Sistema yra nuolatos peržiūrima ir atnaujinama, todėl visada galite būti tikri, kad jūsų surasta informacija yra nauja ir aktuali.

Studentų patirčiai įvairumo suteikti stengiamasi ne tik siūlant plačias profesinės veiklos galimybes tačiau ir investuojant į inventorių. Universiteto bibliotekos turi daugiau nei 2000 darbo vietų, o kompiuterių klasės (kai kurios iš jų dirba kasdien visą parą) turi net 900 darbo vietų, prieinamų kiekvienam studentui. Informaciniai ištekliai siūlo daugiau nei 16000 elektroninių knygų, apie 20000 žurnalų ir nesuskaičiuojamą daugybę knygų, taip pat, savaime suprantama, didžiojoje dalyje universiteto teritorijos galima naudotis nemokama interneto prieiga.

Tačiau, be abejo, studento gyvenimas susideda ne tik iš mokslų ir darbų. Studijuojant Salford universitete tikrai bus progų gerai bei aktyviai praleisti laiką, jau vien universiteto teritorijoje yra įvairiausių vietų poilsiui ir pramogoms: kavinės, įtiksiančios kiekvieno skoniui; International Life Centre, skirtas susipažinti su kitų kultūrų atstovais, jame galima kartu dirbti, bendrauti, vyksta įvairūs renginiai; veikia universiteto muziejus bei meno galerija, studentų sąjunga įkūrė universiteto barą, taip pat veikia ir sporto baras, interneto kavinė, lounge teritorijos ir t.t. Jei norite sudalyvauti kokiame renginyje ar išbandyti kažką naujo, visada galima atsiversti renginių kalendorių ir patikrinti, kas įdomaus vyks artimiausiu metu.

Kadangi universitetas siūlo begalę įvairių veiklų ir galimybių, o taip pat reikia ir susigaudyti paskaitų tvarkaraščiuose bei nemažoje aukštosios teritorijoje, naujiems studentams siūloma pati įvairiausia pagalba, kurios tikslas – padėti susiorientuoti ir apsiprasti naujoje aplinkoje. Visų prima – organizuojama Welcome Week, kurios metu pirmakursiams pristatomi bendri dalykai, visiems norintiems paskiriamas mentor – pagalbininkas, padedantis pirmosiomis studijų savaitėmis, atsakysiantis į visus klausimus ir teiksiantis paramą ir informaciją iškilus bet kokiems sunkumams. Taip pat teikiama ir pagalba studijų klausimais, jei kažkuris dalykas sunkiai sekasi, universitetas teikia galimybę mokytis papildomai. Teikiama speciali pagalba ir konsultacijos studentams su negalia ir specialiais poreikiais, taip pat dirba ir psichologas, padėsiantis išspręsti asmenines bėdas.

Salford universitetas yra puiki vieta studijuoti visiems, ieškantiems kokybiškų studijų draugiškoje aplinkoje ir ideali vieta kiekvienam, norinčiam išbandyti save ir įgyti įdomios ir įvairios patirties.
 
Čia rasi ir gali peržiūrėti Salford universiteto bukletą.

 
 
                             

Salford universitetas turi keletą pastatų savo campus teritorijoje ir netoli jos. Iš viso siūloma apie 2400 kambarių iš kurių kiekvienas gali pasirinkti tinkamiausią sau. Dauguma siūlomų būstų yra tokiu atstumu nuo universiteto, kad būtų galima į paskaitas vaikščioti pėstute, nuo tolėliau esančių pastatų į campus teritoriją kursuoja nemokamas universiteto autobusas.

Nuomos sutartį galima pasirašyti skirtingiems laikotarpiams nuo kelių mėnesių iki vienerių metų, priklausomai nuo poreikio. Taip pat siūlomi ir būstai šeimai, bei būstai, pritaikyti studentams, turintiems negalią ir specialių poreikių. Universitetas įsipareigoja suteikti būstą visiems studentams, jei dėl jo kreipiamasi iš anksto. Būstas garantuojamas mažiausiai pirmiesiems studijų metams.

Universiteto siūlomi būstai:

 • Constantine court - vienintelis būstas pačiame campus centre, netoli bibliotekos.
 • Horlock Court - taip pat įsikūręs patogioje vietovėje visiškai šalia pagrindinių universiteto pastatų.
 • Castle Irwell Student Village - jame gyvena itin daug tarptautinių studentų, todėl tai yra puiki vieta norintiems daug bendrauti ir susirasti draugų.
 • Student Village - jame galima nuomotis didesnius butukus ir dalintis gvenama vieta su draugais.

Viską, ką reikia žinoti apie aplikaciją dėl būsto galima rasti čia arba parašyti adresu accommodation(eta)salford.ac.uk.

Jei nenorite nuomotis universiteto siūlomo būsto, galima gyvenamosios vietos ieškotis ir savarankiškai.
Daug būstų, studentui prieinamomis kainomis siūlo Manchester Student Homes.
Universiteto teikiamą informaciją apie privataus sektoriaus siūlomus būstus rasite čia.
Taip pat pravartu perskaityti Mancester Student Homes patarimų ir pagalbos skiltį.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 9. Taigi, labai svarbu yra ne tik atitikti stojimo reikalavimus, bet ir turėti kuo geresnius pažymius!

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Testinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80