University Academy 92

Manchester
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

University Academy 92 – atrask savąją „supergalią“

 

University Academy 92 (UA92) yra savita aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi naujame universiteto miestelyje Old Trafforde, Mančesteryje. UA92 įkūrė Lancaster University ir Manchester United Class of 92, bendradarbiaujant su tokiais verslo lyderiais kaip „Microsoft“ ir „KPMG“.

UA92 išsiskiria moderniu požiūriu į aukštąjį mokslą, jis nebijo inovacijų ir buvimo didelių pokyčių pradininku. Studijų programos apjungia akademinę discipliną, darbo patirtį ir asmeninį tobulėjimą siekiant visapusiškai paruošti studentus tolimesniam gyvenimui. Pirmosios studijų programos startavo 2019 metais, studentai galėjo rinktis verslo, žiniasklaidos bei sporto sričių bakalauro studijų programas. 2020 metais ketinama įvesti kompiuterijos bei psichologijos bakalauro programas.

Prestižinio universiteto diplomas

Baigę studijas UA92, absolventai gaus vieno geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, Lancaster University, diplomą. Lancaster University, esantis geriausių šalies universitetų dešimtuke, yra prestižinis UA92 steigėjas bei partneris. Mokydamiesi čia įgysite unikalų išsilavinimą, apjungiantį prestižinio universiteto reputaciją bei modernios, šiuolaikiškos įstaigos patirtimis bei ryšiais grįstą mokymą.

Išsilavinimas, paruošiantis tave darbui

UA92 įgytas aukštasis išsilavinimas ne tik suteiks naudingos praktinės patirties, bet ir skatins asmeninį bei profesinį tobulėjimą. Universitete vykdoma Tikslinių talentų programa (TTC - Target Talent Curriculum) suteikia unikalią mokymosi galimybę. Dirbama studentų komandose, sudarytose iš skirtingų sričių atstovų, pagrindinė užduotis – kuo tiksliau atkurti realią darbo aplinką ir ryšius tarp skirtingų pozicijų atstovų. Šios programos tikslas – kuo geriau paruošti studentus realiems darbo santykiams bei kasdienėms profesinėms užduotims. Be to, praktinis mokymas padeda atsiskleisti studentų stipriosioms pusėms ir jiems tampa žymiai lengviau pasirinkti būsimą karjeros kelią.

Galimybė planuoti savo laiką

UA92, kitaip nei daugumoje kitų universitetų, studentams suteikiama galimybė planuoti savo laiką. Paskaitos vyksta ciklais – vienas modulis vienu metu. Ciklui pasibaigus, laikomas egzaminas ir po jo prasideda kitas modulis. Jokio studijų dalykų dubliavimosi, jokio kalno namų darbų – galėsi 100 % įsigilinti į vieną dalyką ir skirti jam pakankamai laiko.

Kiekvienų mokslo metų pradžioje sužinosi, ar paskaitos tau vyks rytais, ar vakarais. Tavo paskaitų tvarkaraštis atrodys kaip darbo grafikas su vienodos trukmės pamainomis. Tai reiškia, jog kiekvieną dieną paskaitos vyks tuo pačiu laiku ir jų trukmė taip pat nesikeis. Gali drąsiai dirbti nepilnu etatu, atlikti praktiką ar imtis sportinės veiklos, nes viską bus itin paprasta suderinti.

Inovatyvios studijų programos taip pat gali būti trumpesnės nei trunka tradiciniai mokslo metai. Gali turėti daugiau laiko vasaros praktikai, kelionėms ar ilgesniam grįžimui į gimtąjį kraštą.

Programos, sukurtos kartu su pramonės lyderiais

Pramonės lyderiai, tokie kaip „Microsoft“ ir „KPMG“, bendradarbiauja su akademikais kurdami UA92 studijų programas. Daugelis partnerių yra įsikūrę UA92 universiteto miestelyje, suteikdami studentams bei akademiniam personalui galimybę su jais bendrauti tiesiogiai (!). Tai suteikia darbo, stažuočių bei bendrų projektų galimybes, įtrauktas į UA92 studijų programas. Studijuodamas čia įgysi naudingų įgūdžių, kuriuoss vėliau galėsi panaudoti dirbdamas įvairiose įmonėse ir pramonės šakose.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL – 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Stilingas ir patogus apgyvendinimas

Dirbant kartu su Trafford miesto savivaldybe, universitetas užtikrina puikų apgyvendinimą studentams Westpointe. Gyvendamas čia, turėsi nuosavą erdvę: miegamąjį, darbo stalą, vonios kambarį bei virtuvėlę. Tai puiki vieta susirasti draugų: bendrabutyje yra bendras holas, laisvalaikio zona ir daug kitų veiklų.

Iš ko gali rinktis?

UA92 bendrabutis Westpointe – tai visiškai nauji apartamentai, vos 10-15 minučių nutolę nuo modernaus universiteto miestelio.

Visuose apartamentuose į nuomos kainą yra iš anksto įtrauktos komunalinės paslaugos, spartus belaidis internetas, teritorijoje esanti treniruoklių salė ir skalbyklos paslaugos. Turėsi kambarį su nuosava vonia, tualetu bei virtuvėle, tačiau nusileidus laiptais žemyn pateksi į bendrą laisvalaikio zoną, kurioje galėsi susitikti su kitais studentais.

Studentai neprivalo gyventi Westponte ir gali apgyvendinimo ieškotis kitur. UA92 už apgyvendinimą atsakingas skyrius mielai nukreips tave į alternatyvius apgyvendinimo paslaugų tiekėjus Mančesteryje ir prireikus suteiks daugiau informacijos.

Kur yra Westpointas?

Westpointas yra Chester Road, o pats pastatas apie 10-15 minučių kelio pėsčiomis nutolęs nuo pagrindinio UA92 miestelio. Per kelias minutes pėsčiomis pasieksi „Trafford Bar Metrolink Station“, kur įšokęs į ten esantį tramvajų  mažiau nei per minutę pasieksi „Old Trafford Metrolink Station“, esantį šalia UA92 miestelio.

Miesto centrą pasieksi per kelias minutes kelio tramvajumi. Ši teritorija pasižymi itin gerai išvystytais autobusų maršrutais ir dviračių takais, vedančiais į universiteto miestelį.

Netoliese yra daugybė parduotuvių, taip pat puikių vietų užkąsti ir praleisti laiką su draugais.