The University of Law

Birmingham/Bristol/Chester/Exeter/Guildford/Leeds/Liverpool/
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

The University of Law

The University of Law (ULaw) – viena ilgiausiai aukštąjį išsilavinimą teisinėje srityje teikiančių institucijų Jungtinėje Karalystėje. Universiteto pasidžiavimas – turtingas paveldas bei daugiau nei šimtmetį kuriama nepriekaištinga reputacija. Diegiant naujoves bei taikant šiuolaikiškas mokymo praktikas, ULaw kasmet išleidžia po laidą talentingų teisės srities specialistų.

Kas išskiria Ulaw iš kitų universitetų?

ULaw iš kitų universitetų išskiria principas, pagal kurį rengiami būsimi teisininkai ir verslo vadovai: mokymasis vyksta realioje aplinkoje praktiškai ir interaktyviai įsitraukiant į mokymosi procesą. Siekiant stiprinti ryšį tarp studentų ir dėstytojų, palaikomas didelis kontaktinių valandų skaičius ir formuojamos nedidelės studentų grupės.

Turtingas paveldas

ULaw yra vienas ilgiausiai veikiančių teisės universitetų visoje Jungtinėje Karalystėje. Šio universiteto ištakos siejamos su 1876 metais įkurta mokymo įstaiga „Gibson & Weldon“, paruošusia šimtus tūkstančių būsimų advokatų. Vėliau ši įstaiga tapo Teisės draugijai priklausančia institucija, kol galiausiai 1962 metais įgavo Teisės koledžo vardą. Koledžas tapo pirmąja institucija, kuriai buvo suteikti laipsnio teikimo įgaliojimai ir neilgai trukus ji įgijo universiteto vardą.

Inovacijos bei šiuolaikinės mokymo praktikos

Visos universiteto studijų programos yra vykdomos remiantis unikaliais, įvairiapusiškais ir novatoriškais mokymo metodais. Šiais metodais skatinama studentų nepriklausomybė greitai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame svarbios ne vien žinios, bet ir gebėjimas prisitaikyti. Pagrindinis dėmesys skiriamas problemų sprendimo įgūdžiams, kritinio mąstymo lavinimui bei komercinio pasaulio suvokimui. Visi ULaw vykdomi kursai yra skirti tau padėti pasiruošti realiems darbo iššūkiams.

Vertingi tarptautiniai ryšiai

Universiteto mokymo kokybė bei nuolatinis siekis tobulėti leido užmegzti ryšius su teisės bei verslo industrijomis visame pasaulyje. Daugelis puikios reputacijos advokatų kontorų bei verslo įmonių bendradarbiauja su ULaw, ieškodami jaunų kvalifikuotų darbuotojų.  ULaw diplomas pripažįstamas visame pasaulyje, tai tau suteiks didesnių perspektyvų tarptautinėje darbo rinkoje.

Didelę patirtį turintys dėstytojai

Daugiau nei 250 universiteto dėstytojų yra kvalifikuoti teisininkai bei verslo srities specialistai, turintys didelę praktinę patirtį. Žinių perdavimo procesas palengvinamas skiriant didelį kontaktinių valandų skaičių bei formuojant nedideles studentų grupes – tokiu būdu dėstytojas gali skirti pakankamai dėmesio kiekvienam studentui. Individualizuotas mokymosi procesas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl įmonių darbdaviai noriai priima praktikantus iš ULaw – atvykę į praktikos vietą jie jau yra susipažinę su darbo specifika.

Didelis dėmesys studentų užimtumui

ULaw studentams suteikiamos visos užimtumo galimybės: kartu su praktika pagrįstu mokymu, studentai gali įgyti patirties pasinaudoję įvairiomis įdarbinimo programomis. Kiekvienas ULaw studentas gauna prieigą prie Karjeros bei Įdarbinimo Tarnybos duomenų bazės, kurioje talpinami darbo bei praktikos pasiūlymai. Studentai taip pat gali dalyvauti novatoriškoje „pro bono“ programoje, kuri leidžia įgyti vertingos darbo patirties, suteikiant teisinę paramą vietinės bendruomenės nariams.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8.5 ir trys valstybiniai egzaminai ne mažiau nei 75% (kai kurioms programoms gali reikėti didesnio vidurkio ir egzaminų rezultato).

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL – 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Gyvenimas The University of Law

Universitetas neturi bendrabučių, tačiau bendradarbiauja su lyderiaujančiais apgyvendinimo teikėjais Jungtinėje Karalystėje, užtikrindami, kad studentai gautų saugią ir patogią vietą gyventi. Apsistojęs universiteto paskirtose įstaigose ne tik gausi visą reikiamą paramą, bet ir būsi apgyvendintas kartu su kitais studentais.

Garantuotas apgyvendinimas

Nors pats universitetas neteikia apgyvendinimo, ULaw užtikrina, kad apgyvendinimo vietos pasiūlymą gautų visi pirmo kurso bakalauro studentai, apsisprendę čia studijuoti.

Apgyvendinimo tipai

Dažniausiai pasitaikantis apgyvendinimo tipas – buto nuoma, gyvenant kartu su kitais studentais (kai kuriais atvejais gali būti pasiūlytas ir privatus studio tipo butas). Paprastai bute gyvenama su kitais trimis, keturiais arba penkiais The University of Law bakalauro studentais. Įprastai bute dalijamasi bendra virtuve/valgomuoju, yra bendro naudojimo poilsio zona su sofomis bei televizoriumi. Visi kiti patogumai nuosavi: turėsi atskirą, pilnai įrengtą miegamąjį su darbo zona ir vonios kambariu.

Skalbyklos yra prieinamos daugelyje apgyvendinimo vietų, sporto salės – kai kuriose. Visose apgyvendinimo vietovėse užtikrinamas 24 valandų per parą saugumas: įėjimo pro duris ir domofono sistemos riboja prieigą iš lauko, o papildomą apsaugą suteikia vaizdo stebėjimas. Daugelyje apgyvendinimo vietovių yra paskirti namų valdybos darbuotojai (dažniausiai antrakursiai studentai), kurie suteikia naujai atvykusiems studentams visą reikiamą pagalbą bei paramą.