Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
London South Bank University

London South Bank universitey (LSBU) – įsikūręs, kaip ir galima numanyti, Londono pietinėje dalyje, gyvuoja jau daugiau nei šimtą metų. Universitetui pamatus padėjusios institucijos pradėjo kurtis dar 1892 metais. Universitetas labai didžiuojasi savo istorija, jeigu įdomu, daugiau apie ją galite sužinoti čia ir čia, o taip pat universitetas turi savo archyvą, kuriame kaupiama medžiaga apie visą aukštosios veiklą. Tačiau sena kilmė visai netrukdo universitetui siekti modernių prieigų teikiamame išsilavinime.

Aukštoji studentus mato ne tik kaip savo bendruomenės narius, tačiau ir kaip klientus, o toks požiūris tampa jau dvigubu stimulu stengtis įgyvendinti visus jų poreikius. Studentų pasitenkinimas mokslo kokybe bei pasiekti aukšti laimėjimai universitetui yra geriausias įvertinimas. Tačiau jeigu to įvertinimo negana, kad įsitikintumėte, jog LSBU yra aukšto lygio universitetas, taip pat galime paminėti, kad ši aukštoji yra pelniusi daugybę nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažįstamų akreditacijų:

O taip pat LSBU patenka į Jungtinės Karalystės universitetų top 20 pagal absolventų startinio atlyginimo dydį.

Universitetas stengiasi savo kuriamose programose atliepti XXI amžiaus dvasią – programų turinyje koncentruojamasi į tai, kas yra paklausu ir aktualu šiandieninėje darbo rinkoje, o taip pat stengiamasi suteikti ir visas reikalingiausias ir naujausias priemones bei technologijas, kad studentai būtų ne tik pasiruošę išeiti į XXI a. darbo rinką, tačiau jau studijuodami būtų apsupti tokios aplinkos, kokia juos sups darbo metu.

Nuolat investuojama į mokymosi sąlygų gerinimą, kuriamos naujos erdvės ir naujos sąlygos leidžiančios pagerinti studentų mokymosi patirtį. Tačiau nepaisant to, su pinigais aukštoji elgiasi itin apdairiai taip siekdama net ir ekonominio nestabilumo laikais išlikti saugia ir patikima institucija, kurioje studentai galėtųsi jaustis užtikrinti.

Universitetas teikia begalę paslaugų, kuriomis gali naudotis visi studentai:

 • Galimybė naudotis laboratorijomis;
 • Studentų centras, kuriame sukauptos visos studentams akademinę ir profesinę pagalbą teikiančios įstaigos – tarp jų yra ir Employability Service, kurioje teikiama visa reikiama pagalba įsidarbinimo klausimais tiek ieškantiems pusės etato darbo dėl finansinių priežasčių, tiek vietos praktikai, tiek ir kuriantiems karjeros planus ateičiai baigus mokslus. Taip pat palaikomi geri ryšiai su darbdaviais ir įdarbinimo agentūromis, taip siekiant suteikti studentui kuo geresnes įsidarbinimo galimybes. Padeda planuoti karjeros tikslus, paruošti profesionalų CV ir instruktuoja apie interviu.
 • Biblioteka siūlo ramią ir patogią vietą mokytis, didžiulę kolekciją leidinių tiek popierinių tiek elektroninių, duomenų bazes ir t.t.
 • Įkurtos darbo erdvės, turinčios atkurti erdves, kuriose studentai greičiausiai dirbs baigę mokslus.
 • Siūloma nemokama pagalba ir papildomo mokymo paslaugos įvairiausiomis formomis: kursai, workshop‘ai, konsultacijos su mokytoju asmeniškai, grupinės konsultacijos.
 • Teikiama galimybė prieš pradedant studijas sudalyvauti anglų kalbos paruošiamuosiuose kursuose, kad studentas būtų geriau pasiruošęs akademinės anglų kalbos vartojimui.
 • Studentų miesteliuose veikia kavinės ir užkandžių barai, kuriuose galima nebrangiai pavalgyti.
 • Sportuojantys gali naudotis universiteto turima įranga ir patalpomis.
 • Studentų sąjunga siūlo įvairius socialinius renginius, prie kurių kviečiami prisijungti visi.
 • Teikiamos specialios sąlygos studentams su negalia.

Jei ši aukštoji jus sudomino, siūlome apsilankyti jos:
Facebook puslapyje
Youtube kanale

Universitetas siūlo būstą studentams – jis turi savo bendrabučius netoli studentų miestelio visi bendrabučiai turi virtuves, skalbyklas, prieigą prie interneto ir universiteto tinklo. Bendrabučio kambarys skiriamas vienas žmogui. Taip pat siūloma nuomotis ir butus, juose, priklausomai nuo pastato ir buto išplanavimo ir dydžio gali gyventi nuo dviejų iki devynių žmonių.

Dėl būsto rekomenduojama kreiptis iškart, kai tik gaunamas pasiūlymas studijuoti. Kambarių paskyrimas yra organizuojamas prioritetine tvarka – pirmenybė teikiama tiems, kurie yra iš kitos šalies (kuo toliau gyvena, tuo aukščiau sąraše atsiduria) bei tiems, kurie stoja į pirmą kursą. Taip pat labai svarbu kreiptis dėl būsto laiku, kadangi aukščiau prioritetų sąraše yra tie, kurie kreipiasi anksčiau. Paraiškos dėl būsto teikimo termino pabaiga yra rugpjūčio 1 diena, tačiau patartina kreiptis anksčiau. Už universiteto teikiamą būstą galima mokėti grynais arba pavedimu.

Jei norite ieškoti būsto savarankiškai, LSBU Accomodation Service taip pat siūlo savo pagalbą. Jie pateiks jums naudingos informacijos, o taip pat gali suteikti agentūrų kontaktus ir nedidelį sąrašą nuomojamų butų.

Jei norite, kad aukštoji jums parūpintų būstą, reikia užpildyti Online formą.
Daugiau informacijos apie apgyvendinimą, jo sąlygas, taisykles ir visa kita galite rasti čia.
Informaciją apie skirtingus pastatus, kuriuose siūlomi kambariai ir juose esančias sąlygas rasite čia.

Accomodation Service kontaktai:
Telefono numeriai:
+44 (0) 20 7815 6417
+44 (0) 20 7815 6412
+44 (0) 20 7815 6424

Elektroninio pašto adresas: accommodation(eta)lsbu.ac.uk

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80