Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Business Academy SouthWest

Business Academy SouthWest yra viena didžiausių aukštųjų mokyklų regione ir siūlo studijuoti viename iš dviejų jaukių miestelių Esbjerg arba Sønderborg.
Visos universiteto siūlomos programos yra patvirtintos Danijos švietimo ministerijos ir atitinka visus Danijos aukštajam išsilavinimui keliamus standartui, todėl galite būtų tikri, kad šioje aukštojoje įgysite kokybišką ir patikimą išsilavinimą padėsiantį patikimai žengti norimos profesijos link.
Universitetas neapsiriboja tik mokymu, jis taip pat užsiima tyrimais bei žinių mainais su verslo bendruomene, taip prisidėdamas prie vietinio verslo augimo ir klestėjimo. Universitete veikia aštuoni departamentai, kurių darbas – nuolatinis kompetencijos kėlimas ir standartų išlaikymas visose srityse – nuo siūlomų studijų programų iki atliekamų tyrimų. Kiekvienai studijų programai taip pat yra sudarytas Edukacinis Komitetas, kurių nariai yra kompanijų ir įmonių atstovai. Jie siūlo savo patarimus ir konsultuoja programų sudarytojus ir dėstytojus visais su programų tobulinimus ir atnaujinimu susijusiais klausimais taip užtikrinant, kad teikiamas išsilavinimas būtų kuo praktiškesnis ir susijęs su realiais rinkos poreikiais.
Svarbiausiomis savo pareigomis universitetas laiko:

 • Užtikrinti, kad teikiamas išsilavinimas būtų naudingas šiuolaikinėje visuomenėje ir darbo rinkoje;
 • Orientuotis į nuolatinį bendradarbiavimą su verslu, taip užtikrinant nuolatinius žinių mainus;
 • Siūlyti studentams lanksčią mokymo sistemą, pritaikytą kiekvieno poreikiams;
 • Aktyviai dalyvauti atliekant tyrimus;
 • Užtikrinti, kad visos universiteto teikiamos paslaugos būtų aukščiausios kokybės.

Kaip ir daugelis šiuolaikinių universitetų Busines Academy SouthWest į savo programas įtraukė privalomą darbinę praktiką. Studentas pats privalo pasirinkti kur jis nori atlikti praktiką, tai galima daryti ir Danijoje ir bet kurioje užsienio šalyje, taigi kiekvienas turi galimybę susirasti sau svajonių vietą ir pasinaudoti visomis jos teikiamomis galimybėmis. Jei ieškoti savarankiškai nesiseka, galima rinktis ir iš universiteto siūlomų variantų – jis turi daugelį partnerių, priimančių praktikantus, o kasmet į universitetą kreipiasi ir nemažai naujų kompanijų, ieškančių praktikantų. Praktika paprastai nėra apmokama, o jei norite susirasti tokią, už kurią jums mokės, paieškas reikia pradėti anksti ir ieškoti stropiai bei ilgai.
Taip pat universitetas yra prisijungęs prie STARS projekto – projektas turi savo duomenų bazę, kurioje kompanijos, verslo centrai bei kitos įmonės kuria ryšius su įvairių regiono aukštųjų mokyklų studentais. Joje galima rasti ne tik vietą praktiškai, tačiau ir studentišką nepilno etato darbą ar projektą.
Jei susidomėjote šia aukštąja mokykla, būtinai susipažinkite su jų parengtu Survival Guide tarptautiniams studentams.
 

 

Aukštoji neturi savo bendrabučių.
Esbjerg mieste siūloma kreiptis į apgyvendinimo bendrovę Kollegieforeningen, kuri siūlo būstą tarptautiniams studentams. Siūlomi vieno arba dviejų kambarių butai su visais patogumais, tačiau be baldų.
Atkreipkite dėmesį, kad nesvarbu, kur ir kaip ieškote būsto, tai daryti reikia iš anksto, kadangi paieškos gali užtrukti. Taip pat, kadangi būsto ieškosite per atstumą, labai skatiname nepamiršti dažnai ir reguliariai tikrinti elektroninį paštą, antraip galite pražiopsoti būsto pasiūlymus ir jis atiteks kam nors kitam.
Jei jūsų pasirinkta studijų programa yra dėstoma Søndeborg mieste, informacijos apie apgyvendinimą šiame mieste galite pradėti ieškoti čia arba čia.

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).