Bradford University

Bradford
 • 3rd of Forensic Science (Complete University Guide 2020)
 • 4th for Chemical Engineering (Complete University Guide 2020)
 • 6th for Biomedical Engineering/Biotechnology (Complete University Guide 2020)
 • 7th in the UK for Optometry (Complete University Guide 2020)
 • 8th in the UK for Physiotherapy (Complete University Guide 2020)
 • 4th in the UK for Occupational Therapy (Complete University Guide 2020)
 • Top 25 in the UK for Nursing (Complete University Guide 2020)
 • Top 20 for Archaeology (Guardian University League Tables 2020)
 • Top 50 Universities for Research (REF 2020)
 • Top 5 in the UK for satisfaction with living and accommodation costs and financial support (International Student Barometer 2018)
 • 3rd in the UK for satisfaction with accommodation cost (International Student Barometer 2018)
 • Great Britain’s 40th University
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

University of Bradford – draugiškiausias Jungtinėje Karalystėje

Kai spaudoje skaitai žinutes apie vienų ar kitų mokslininkų pasiekimus Didžiojoje Britanijoje, dažniausiai įsivaizduoji Londoną. Tačiau beribės Didžiosios Britanijos galimybės slepiasi ir kituose įspūdinguose miestuose, pavyzdžiui, Bredforde, kuriame gyvena net pusė milijono gyventojų, o beveik 200 metų skaičiuojantis University of Bradford kasdien daro viską, kad jo studentų darbai padėtų keisti mūsų gyvenimus į gerą.

Praktinis žinojimo panaudojimas

„Making Knowledge Work“ – toks yra pagrindinis University of Bradford šūkis, kuris tikrai labai atsispindi universiteto kasdienybėje, nes kiekvienoje programoje derinamos akademinės ir praktinės žinios, o tai padaryti padeda ne tik sėkmingiausi Didžiosios Britanijos mokslininkai, bet ir verslininkai. Siekiant konkretumo, programos nuolatos tobulinamas ir pritaikomos tik naujausiai rinkai.

Tapk tikru „deksteriu“

University of Bradford yra vieta, kurioje tu, jau studijuodamas, galėsi pajauti tikro mokslininko gyvenimo skonį – net 96 proc. mokslinių tyrimų atliktų šiame universitete yra pripažįstami kaip ypatingos reikšmės pasaulio mokslo gyvenime. Tam sudaromos ir visos sąlygos: nuo modernių laboratorijų medicinos ar chemijos mokslų studentams iki virtualių erdvių virtualios realybės, žaidimų, ar medijų studentams. Stipriausi tyrimai atliekami medicinos (vėžio, odos ir plaukų ląstelių tyrimai), medžiagų chemijos, farmacijos, archeologijos ir vizualinių mokslų srityse. Beje, jeigu svajoji savo gyvenimą sieti su medijomis ar kinu, pirmas UNESCO filmų miestas Bredfordas  gali tapti puikiu įkvėpėju – čia nufilmuota daugybė filmų ir tai daroma iki šiol. Kas žino, galbūt pirmąjį universitete susuksi ir tu?

Žalia žalia, kur dairais

Nors Bredfordas ir yra panašaus dydžio į Vilnių, jame puikiai jaučiasi ir atvykėliai iš mažesnių meistelių – net tris ketvirtadalius miesto dengia žaluma, o palyginus netoliese vilioja net keturi, ežerais pasipuošę, nacionaliniai parkai. Na, o jei kartais atsibostų žaluma, gali sėsti į traukinį ir už 20 min būti dar dvigubai didesniame mieste – Lidse.

Draugiškiausias Didžiojoje Britanijoje

Pagal „International students barometer“, University of Bradford yra pats draugiškiausias studentams Europoje ir net trečias pagal draugiškumą pasaulyje. Į šį kriterijų įeina studentų vertinimai apie finansinę paramą, galimybes nebrangiai ir patogiai įskurti bei personalo rūpestį. Pagal apgyvendinimo kainą (tavo naudai) tai yra ketvirtas universitetas Didžiojoje Britanijoje! Didelį dėmesį studentų gyvenimo sąlygoms rodo ir ypač moderniai ir patogiai įrengtas studentų miestelis – pirmais studijų metais gyvenamoji vieta čia garantuojama kiekvienam studentui.  Kur praleisti laisvalaikį taip pat ras kiekvienas: nuo kino teatro iki galerijos, nuo teniso kortų iki laipiojimo sienos ar 25 m baseino.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip (priklausomai nuo pasirinktų programų):

 • 9 + 80% iš laikytų egzaminų.
 • 8 + 70% iš laikytų egzaminų.
 • 7 + 60% iš laikytų egzaminų.
 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

 

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas
 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą rasi čia.

Akademinių pasiekimų stipendija. Uniersitetas suteikia £3000 dydžio stipendiją. Į stipendiją gali pretenduoti visi, kurie stoja į University of Bradford ir jų bendras brandos atestato vidurkis yra 9 + 85%  iš 3 valstybinių egzaminų.

Daugiau informacijos rasi Čia.

Universiteto parama mažas pajmas turinčioms šeimoms. Universitetas suteikia £1800 dydžio paramą tiems, kurių šeimos metinės pajamos nesiekia £30000. Parama išmokama per 3 kartus, per 3 studijų metus. Pirmais metais £500, antrais metais £600 bei trečiais metais £700.

Daugiau informacijos rasi Čia.

Sportinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia £1000 vertės stipendiją profesionaliai studijuojantiems. Dėl šios stipendijos reikia aplikuoti iki rugpjūčio 2d. pildant šią formą.

Daugiau informacijos rasi Čia.