Canterbury Christ Church University

Canterbury/Tunbridge Wells/Chatham Maritime
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Canterbury Christ Church University – greičiausiai tobulėjantis universitetas

Canterbury Christ Church University – dinamiškas universitetas, suteikiantis puikų išsilavinimą visiems studentams ir galimybes sėkmingai tęsti studijas arba įsitvirtinti darbo rinkoje. Universitetas siekia geriausių sąlygų studentams, teikdamas profesionalų akademinį mokymą bei nuolat investuodamas į mokymosi aplinkos tobulinimą. Dinamiškas bei modernus universitetas savyje talpina ir istorinę atmintį – jis įsikūręs UNESCO pasaulio paveldo teritorijoje.

Kodėl verta rinktis Canterbury Christ Church University?

„Greičiausiai tobulėjantis universitetas“, - Times Higher Education UK Student Experience Survey 2018.

Universitetas nuolat investuoja į aukštojo mokslo tobulinimą bei aplinkos atnaujinimus – tai jam suteikia „greičiausiai tobulėjančio“ universiteto titulą, o studentai gali džiaugtis geriausiomis mokymosi sąlygomis Londono bei Kento apylinkėse.

 

Profesionalus akademinis personalas

Canterbury Christ Church University akademinis personalas sudarytas iš tikrų savo srities ekspertų. Visi jie siekia perduoti žinias bei paruošti tave profesiniam gyvenimui po universiteto.

Faktai apie universiteto akademinį personalą:

 • Universiteto dėstytojai - tarp 20-ies geriausių kvalifikuotų pedagogų visoje Jungtinėje Karalystėje;
 • 79% akademinio personalo, pasižyminčio akademine ir profesine kvalifikacija, turi ir pedagoginę kvalifikaciją (HESA 2017/18).

Puikios įsidarbinimo perspektyvos

Canterbury Christ Church University rūpinasi, kad studentai ne tik įgytų akademinių žinių, bet ir būtų visapusiškai pasiruošę gyvenimui po universiteto. Universitetas glaudžiai bendradarbiauja su vietinėmis bei visos Jungtinės Karalystės kompanijomis, kad užtikrintų absolventų sėkmę darbo rinkoje. Rezultatai akivaizdūs: net 93 % bakalauro studijų absolventų įsidarbina per artimiausius šešis mėnesius po studijų baigimo!

Įspūdingi universiteto miestelio atnaujinimai

Canterbury Christ Church University nuolatos investuoja į mokymosi sąlygų gerinimą. Augustine House – tai moderni universiteto biblioteka, kurioje rasi visus studijoms reikalingus išteklius: informacijos šaltinius, IT įrenginius bei efektyviam mokymuisi pritaikytas erdves.

Neseniai duris atvėrė Creative Arts Building, o šiuo metu kuriamas naujas centras sveikatos bei inžinerijos mokslams. 2020 metais, bendradarbiaujant su University of Kent, atsidarys nauja medicinos mokykla.

 

Istorinė lokacija

Canterbury Christ Church University – vienas iš nedaugelio pasaulio universitetų, kurio miestelis įsikūręs UNESCO pasaulinio paveldo teritorijoje. Kanterberis beveik penkis šimtmečius buvo reikšmingiausia vieta Anglijos bažnyčiai – čia buvo įsikūrę pagrindiniai bažnyčios vadovai. Kanterberio bažnytinis palikimas, išlikęs iki šių dienų, tapo svarbiu turistiniu objektu. Tarp lankomiausių paveldo objektų yra Šv. Martino bažnyčia (seniausia Anglijoje), Šv. Augustino abatijos griuvėsiai bei nuostabi Kristaus Bažnyčios katedra, kurioje tau, baigus studijas, bus iškilmingai įteiktas bakalauro diplomas!

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8 ir 2 valstybiniai egzaminai išlaikyti ne mažiau nei 70%.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos egzamino rezultatas ne mažesnis nei 75%.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos egzamino rezultatas ne mažesnis nei 75%.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Garantuotas apgyvendinimas

Pasirinkus studijas Canterbury Christ Church University, tau nereikės rūpintis dėl apgyvendinimo. Universitetas garantuoja apgyvendinimą visiems pirmo kurso studentams, kurie yra tvirtai apsisprendę studijuoti šiame universitete.

Gali būti užtikrintas dėl apgyvendinimo vietos, jei:

 • Esi pirmakursis bakalauro studentas;
 • Priimi pasiūlymą studijuoti universitete;
 • Iki nustatyto termino pateiki užpildytą paraiškos formą dėl apgyvendinimo.

Tik tiek! O dabar pasižvalgykime po universiteto bendrabutį: jame yra platus apgyvendinimo tipų pasirinkimas. Kadangi Kanterberis yra nedidelis miestas, visos pagrindinės įstaigos (pagrindinis universiteto miestelis, biblioteka ar sporto centras) yra nesunkiai pasiekiamos pėsčiomis.

Gyvendamas universiteto bendrabutyje, naudosies:

 • Privataus arba bendro apgyvendinimo pasirinkimu;
 • Gyvenimu pačiame miesto centre;
 • 24 valandų per parą apsauga;
 • Visų mokesčių už komunalines paslaugas įtraukimu į bendrą nuomos kainą;
 • Laisva prieiga prie interneto visuose kambariuose;
 • Nemokamu asmeninio turto draudimu.