Roehampton University

Roehampton
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Roehampton University – vieta drąsiems ir nebijantiems klysti

Studijos Roehampton University ne tik padės įgyti žinių, praversiančių ateities karjeroje, bet ir ugdys tave kaip drąsią bei nepriklausomą asmenybę. Čia studentų balsas nėra užgožiamas, atvirkščiai – jauni žmonės skatinami išsakyti savo nuomonę, į kurią yra atsižvelgiama vykdant universiteto veiklą. Roehampton University – saugi aplinka įvariems drąsiems bandymams bei sumanymams: studentai gali atsiskleisti ne tik mokslo srityje, bet ir užklasinėje veikloje. Čia gali nebijodamas klysti bei mokytis, o universitetas, net ir suklupus, padės tau pakilti ant kojų!

Kodėl verta rinktis studijas Roehampton University?

„Šioje draugiškoje bei įtraukiančioje bendruomenėje, kurioje žmonės yra vertinami kaip individualios asmenybės, mes remiame, įkvepiame bei skatiname vieni kitus”.

 

 

Universiteto istorija: moterų revoliucijos pradžia

Įsikūręs gražioje parko teritorijoje pietvakarių Londone, Roehampton University didžiuojasi 175 metus trunkančia istorija. Universitetą sudaro keturi istoriniai koledžai, susiformavę XIX amžiuje: Digby Stuart, Froebel, Southlands bei Whitelands. Įstojęs į Roehampton University, tapsi vienų iš šių koledžų studentu!

Įdomus faktas:seniausias iš keturių koledžų, Whitelands, moterims aukštąjį mokslą teikia ilgiau nei bet kuris kitas šalies universitetas!

Universitetas, kuriame tavo balsas yra svarbus

Roehampton University studentai turi galią įnešti naujų pokyčių į mokymosi procesą. Čia tavo balsas bus išgirstas ir tu galėsi prisidėti prie to, kaip atrodys aplinka, kurioje mokysies! Studijos Roehampton University tau suteiks daug pranašumų:

 • Vystysi savo įgūdžius bei įgysi pasitikėjimo savo jėgomis;
 • Turėsi galimybę įsitraukti į įvairias veiklas, rasti naujų pomėgių už studijų ribų;
 • Dalyvaudamas studentų atstovybės veikloje, galėsi prisidėti prie realių universiteto veiklos pokyčių;
 • Tavo nuomonė turės galios pakeisti mokymo procesą bei universiteto aplinką.

Mokslinės fantastikos filmų verti tyrimai

Roehampton University vykdomų mokslinių tyrimų esmė – geriau suprasti pasaulį, kuriame gyvename. Roehampton University atliekami pasaulinio lygio tyrimai, pradedant naujų gyvūnų rūšių atradimu, baigiant faktų apie žmonijos istorijos raidą rinkimu. Skamba kaip mokslinė fantastika, tiesa? Na, turėsi išskirtinę galimybę viską pamatyti iš arti – įstojęs į universitetą būsi supažindintas su mokslo naujovėmis nuo pat pirmųjų studijų metų!

Karjera šokių srityje – kodėl gi ne?

Galbūt svarstai apie karjerą šokių srityje ir nežinai, nuo ko pradėti? Roehampton University siūlo platų spektrą bakarauro bei magistratūros studijų programų, išplėsiančių šokių karjeros perspekyvas. Universiteto absolventai sėkmingai dirba bendruomenės šokių, šokio terapijos, mokymo, meno vadybos, tyrimų, choreografijos ir performanso srityse. Nesi užtikrintas dėl karjeros perspektyvų meninėje srityje? Stipriose mokymo programose absolventai įgyja žymiai platesnius įgūdžius nei reikalauja konkreti profesija, taigi žinias galėsi pritaikyti ir kitose srityse!

Įdomus bei įvairiapusis gyvenimas už studijų ribų

Studijuodamas Roehampton University turėsi galimybę įsitraukti į įvairias veiklas ar rasti naujų pomėgių, nesusijusių su tuo, ką mokaisi universitete. Gali sportuoti ar muzikuoti, prisijungti prie vienos iš daugelio studentų atstovybių, mėgautis laisvalaikiu su draugais nuostabaus parko teritorijoje įsikūrusiose kavinėse ar baruose.

 

 

Būk ramus – universitetas saugo tavo užnugarį

Būdamas Roehampton University studentu, gausi visa reikiamą akademinę bei profesinę pagalbą, galėsi naudotis pasaulinio lygio modernia biblioteka bei IT įrenginiais (kompiuteriais, spausdintuvais ir kt.). Nuo pirmosios savo studijų dienos iki pat studijų baigimo turėsi paskirtą akademinio orientavimo dėstytoją, į kurį galėsi kreiptis visais su studijomis susijusiais klausimais. Universitetas taip pat siūlo finansinę paramą, įskaitant studentų paramos fondus nelaimės atveju, stipendijas ir galimybę gauti asmenines konsultacijas dėl biudžeto tvarkymo.

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 7.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Roehampton University atras vietą kiekvienam studentui

Nesvarbu, ar ieškai kambario su visais patogumais ar ekonomiškesnio varianto, Roehampton University turi ką pasiūlyti visiems. O kad tau nereiktų sukti galvos, universitete dirba komanda, atsakinga už studentų apgyvendinimą – ji padės rasti pageidaujamą apgyvendinimo variantą bei suteiks visą reikiamą paramą.

Visiems pirmo kurso bakalauro studentams garantuotai suteikiamas apgyvendinimas. Vėlesniuose studijų etapuose, jei kartais nepavyktų gauti universiteto bendrabučio, komanda, atsakinga už studentų apgyvendinimą, pasiūlys netoliese universiteto miestelio esančių būsto nuomos variantų.