Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Zuyd University of Applied Sciences

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuyd University of Applied Sciences – „Viską, ką išmokstame, nedelsiant pritaikome“

„Viską, ką išmokstame, nedelsiant pritaikome“, pasakoja Zuyd University of Applied Sciences  studentė.  Ir tikrai: taikomųjų mokslų dėstytojai neleidžia žinioms „užsnūsti“ ir skuba parodyti, kaip jas pritaikyti toliau.  Žodis „skuba“ čia turi tik teigiamą prasmę: aplinka nedideliame, bet senove dvelkiančiame mieste nė kiek neverčia skubėti, o atvirkščiai: yra rami ir atpalaiduojanti, viskas orientuota  į kokybę, o ne kiekybę , netgi gyvenimas svetimoje šalyje ne toks baisus – aplinkui studijuoja daugybė studentų iš viso pasaulio, todėl miesto ir universiteto dvasia tikrai labai liberali.

Asmeninis dėmesys

Jau minėjome, kad universitetas ypač akcentuoja studijų kokybę. Neišvengiama kokybės sąlyga – didesnis dėstytojo dėmesys kiekvienam studentui. Būtent todėl Zuyd University of Applied Sciences dirbama mažose grupelėse, o prie studijų tobulinimo pluša ne vienas konsultantas.

Profesionalas ir ne kitaip

Nuo pat pirmos dienos universitete į studentą žiūrima kaip į būsimą profesionalą. „Kokių žinių jam, dar trūksta?“. „Kokių profesinių įgūdžių?“. „Kokios jo profesijos tendencijos?“.  „Kokios šios profesijos tendencijos užsienyje?“. Ir svarbiausia: „Kaip jis pritaikys, tai, ką sužinojo?“. Tokie klausimai Zuyd University of Applied Sciences  kasdienybėje yra pagrindiniai .

Praktika Afrikoje, Indijoje, Kinijoje

Šiandien Zuyd University of Applied Sciences Tau siūlo su Europos vystymu bei tarptautiniu verslu susijusias programas.  Nors pati Olandija turi visas galimybes parodyti, kaip vyksta tarptautinis verslas bei politika (čia įsikūrę ne tik galingi uostai ar eksporto centrai, bet ir daugybė socialinių/politinių organizacijų), tačiau, siekiant optimalių rezultatų ir plačiausio požiūrio ugdymo, Zuyd University of Applied Sciences suteikia visas galimybes bent dešimties savaičių praktikai Pietų Afrikoje, Tanzanijoje, Nikaragvoje, Kinijoje ar kitose šalyse.

Jaunas kolektyvas

Universitete dirba daug jaunų profesionalų – bent pusė kolektyvo yra jaunesni negu 50-ties, todėl čia tvyro nuolatinis optimizmas bei puiki nuotaika. Ja užkrečia ir įvairios studentų bendruomenės: nuolatos vyksta renginiai, diskusijos, suteikiamos puikios sąlygos sportuoti.

Dėl būsto Maastrichto mieste geriausia būtų kreiptis į su universitetu bendradarbiaujančią Maastricht Housing agentūrą.
Atidžiai peržvelkite jų puslapį ir nepamirškite susipažinti su paslaugos suteikimo sąlygomis.
Susipažinus su informacija belieka tik užsiregistruoti ir pradėti būsto paieškas. Bendrovė siūlo kambarius ir su baldais ir be, tačiau neverta prisirišti prie vieno varianto, kuo daugiau paraiškų pateiksite, tuo didesnė tikimybė, kad gausite būstą. Puslapyje taikomas vienkartinis €35 registracijos mokestis.
Kilus klausimams dėl registracijos, sąlygų, būstų ir pan., visada galima susisiekti nurodytais kontaktais.

Savarankiškos paieškos

Būsto galite ieškoti ir savarankiškai. Pateikiame keletą nuorodų, kurios gali būti naudingos:

http://www.housinganywhere.com (anglų k.)
http://www.kamerhuren.nl/en/ (anglų k.)
http://www.househunting.nl/ (anglų k.)
http://www.directwonen.nl/ (anglų k.)
http://www.huurkamers.nl/ (anglų k.)
http://www.pararius.com/ (anglų k.)
http://www.kamernet.nl/ (anglų k.)
http://www.rooming.nl/ (olandų k.)
http://www.kamertje.nl/ (olandų k.)
http://www.rotsvast.nl/ (olandų k.)

Viešbučiai

Kartais nutinka, kad prieš išvykstant studentai dar neturi kur gyventi. Tokiu atveju galima pasiieškoti laikinų sprendimų – hostelių, viešbučių ir t.t. Laikini sprendimai padės jums laimėti laiko kol susirasite nuolatinę gyvenamąją vietą. Turėkite omenyje, kad nuvykus į Nyderlandus būsto paieškos eisis greičiau negu ieškant per atstumą.

Pateikiame keletą naudingų nuorodų:

•    http://www.booking.com (viešbučių paieškos sistema)
•    http://www.hostelbookers.com/ (hostelių paieškos sistema)
•    http://www.hostelz.com (hostelių paieškos sistema)
•    http://www.hostelworld.com (hostelių paieškos sistema)
•    http://www.hotels.nl/ (viešbučių paieškos sistema)

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

  • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum).
  • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

Patarimas! Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Kastu testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.