Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University College Zealand

University College Zealand – 2007 metais įkurtas universitetas, esantis Zealand regione. Universitetas turi 11000 studentų ir 600 darbuotojų ir gali pasiūlyti kvalifikacijos kėlimo kursus bei tolesnį išsilavinimą, kurį įgysite kartu su keletu tūkstančių kitų studentų, pelnydami tarptautinius diplomus ir laipsnius. Universiteto organizacijai priklauso ir regioninis  edukacinių paslaugų centras. Taip pat University College Zealand aktyviai bendradarbiauja su miesto savivaldybe, regioninėmis institucijomis, tyrimų centrais ir verslo bendruomene. Tai užtikrina aukštą profesinę kompetenciją, bendradarbiavimą ir vidinį bei išorinį vystymąsi.

Nykøbing Falster miestas yra didžiausias Lolland‘o ir Falster‘io salose ir dažniausiai yra vadinamas Nykøbing F., taip norint jį atskirti nuo dar bent dviejų miestų Danijoje, kurie taip pat vadinasi Nykøbing. Čia yra 0,5 kilometro ilgio komercinė gatvė – bulvaras (gågade), kuris siūlo platų parduotuvių pasirinkimą. Gatvė baigiasi didžiule aikšte, kurioje vyksta įvairūs renginiai. Miesto centre galima rasti didžiulę biblioteką, nors miestas palyginus nėra didelis – jame gyvena maždaug 26,000 gyventojų, tačiau jis jaukus ir gyvybingas. Šis miestas yra nedidelė bet labai patraukli globalios laisvalaikio industrijos dalis ir todėl tampa unikalia vieta tam mokytis. Norint aktyviai leisti laisvalaikį tikrai rinktis yra iš ko: mėgstantys pajudėti džiaugsis įvairiausiomis sporto rūšimis ir netgi paplūdimio linksmybėmis, mėgėjai leisti laiką bendraamžių kompanijoje atras sau vietą studentų suorganizuotuose renginiuose, kuriuose dera linksmybės ir mokslai, kadangi tokių pasilinksminimų metu įtrauktos ir įdomios paskaitos bei „Quiz Nights“, kuriuos tikrai galima pramankštinti protą, o intelektualaus laisvalaikio mėgėgai galės išnaudoti daugybę galimybių tyrinėti miesto kultūrinį gyvenimą.

Įsikūręs žavinguose senuose, o taip pat ir naujos statybos pastatuose studentų miestelis propaguoja idėją, jog patogi, saugi ir įkvepianti studijų aplinka yra labai svarbi studentui, suteikianti gerą išsilavinimo ir gyvenimo patirtį. Nykøbing Falster studentų miestelyje visi studentai tampa labai aktyvios studijų aplinkos dalimi. Čia renkasi keleto skirtingų aukštesnio išsilavinimo programų studentai. Įvairių specialybių studentai mokydamiesi vienoje aplinkoje dalijasi skirtingomis patirtimis ir nuomonėmis taip suvokdami įvairovės teikiamus privalumus ir iš jos kylantį kūrybinį impulsą. Studentai visada gali pateikti savo idėjas bei pasiūlymus dėl bendros darbo kokybės kėlimo. Akademinės bendruomenės nariai padeda vieni kitiems, dalijasi žiniomis ir taip įgauna puikios patirties, reikalingos projektams, egzaminams bei ateities karjerai.

Mokymasis Nykøbing Falster studentų miestelyje yra kur kas daugiau nei vien paskaitos, projektai ir egzaminai. Studentai gali naudotis visais techniniais įrengimais ir priemonėmis 24 valandas per parą kiekvieną dieną. Suteikiama galimybė bendradarbiauti su mokykla net ir ją pabaigus. Tokia politika skatina stiprius socialinius ryšius bei kuria įkvepiančią mokymosi aplinką. Studentai turi priėjimą prie belaidžio interneto tinklo visoje universiteto teritorijoje, biblioteka, duomenų bazėmis, kuriose sutelktas didžiulis žinių kiekis. Taip pat universitete dirba žmonės, pasirengė bet kokiam klausimui ar neaiškumui susijusiam su techninėmis problemomis. Visada kilus klausimams apie SU, egzaminus, kreditus, įvertinimus ir kt galima kreipkis į Studieservice ofisą.

Čia rasi naujausią šio universiteto bukletą. Būtinai jį peržiūrėk!

Paskaitos vyksta nedidelėse auditorijose, o grupes sudaro ne daugiau nei 30 žmonių – taip padidinama galimybė išklausyti kiekvieno nuomonę, sutelkti dėmesį į glaudesnį bendradarbiavimą – didelėse auditorijose ir grupėse paskaitos vyksta labai retai. Dialogas yra svarbiausia University College Zealand mokymo ir mokymosi dalis. Palaikyti draugiškus santykius tiek su grupiokais, tiek su dėstytojais šiame universitete yra labai svarbu, todėl dažnai visi susiburia studentų kavinėje ir po paskaitų - pratęsti diskusijų ar smagiai praleisti laiką.

Čia rasi daugiau informacijos apie gyvenimą Danijoje :)

Jeigu nori kuo daugiau sužinoti apie studentišką gyvenimą Danijoje, būtinai apsilankyt www.studyindenmark.dk internetinėje svetainėje, kur rasi ir naudingos informacijos bei patarimų kaip susirasti gyvenamąją vietą.

Jeigu norėtumėte gyventi studentų miestelyje esančiame viename iš bendrabučių būtinai nusiųskite užklausą Apgyvendinimo Departamentui, Karinai Thers Nielsen Andersen, ktn(@)ucsj.dk . Elektroniniame laiške būtinai nurodykite savo vardą ir pavardę, studijų programą į kurią stojate ir datą, kada norėtumėte įsikraustyti.

Taip pat BŪTINAI užsuk į oficialų aukštosios puslapį, kur yra pateikti patarimai, kur kreiptis dėl apgyveninidmo kiekviename mieste: http://ucsj.dk/english/moving-to-denmark/accommodation/

Išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

  • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).