Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of Ulster

Ulsterio universitetas – tai ambicinga, pažangi, aukštos kokybės išsilavinimą teikianti aukštoji, įsikūrusi keliuose miestuose ir siūlanti galimybę pasirinkti ne tik studijų programą bet ir aplinką kurioje norite mokytis.

Universitetas turi dvi pagrindines lokacijas, kuriose įkūrė savo studentų miestelius:

London campus
universitetas įsikūręs miesto širdyje, netoliese veikia įvairios kavinės, restoranai, barai ir kitos maitinimosi bei pasilinksminimo vietos, puikus susisiekimas. Universiteto patalpos Londone buvo neseniai atnaujintos ir dabar siūlo geresnes sąlygas studijoms nei kada nors anksčiau.

Kodėl verta rinktis Londoną?

 • Londonas yra vienas iš pasaulio finansų centrų ir tai puiki vieta įgyti gilesnių žinių apie miesto ir jame įsikūriusių įmonių darbą;
 • Stipri miesto ekonomika leidžia nesunkiai susirasti pusės etato darbą, kuris gali padėti tiek tapti finansiškai nepriklausomu, tiek ir įgyti reikalingos patirties;
 • Londonas taip pat laikomas ir vienu didžiausių pasaulio kultūros centrų, jame veikia daugiau nei 200 muziejų, stovi šimtai istorinės reikšmės pastatų, žaliuoja parkai, vyksta įvairūs renginiai, koncertai ir t.t. Todėl tai yra puikus miestas ne tik mokytis, bet ir plėsti savo akiratį bei įdomiai ir turiningai leisti laisvalaikį;
 • Muzikos ir socialiai aktyvaus laisvalaikio mylėtojai Londoną pamils dėl jame vykstančių koncertų, festivalių, karnavalų ir kitų puikių renginių;
 • Galų gale – patogumas – Lonono viešojo transporto sistema yra puikiai išvystyta tiek miesto viduje tiek į kitus miestus keliauti yra labai paprasta ir patogu.
Birmingham campus 
įsikūrusi miesto centre, netoli pagrindinės geležinkelio stoties, taigi susisiekimas – puikus. Tai jaukus ir gerai įrengtas studentų miestelis kuriame rasite visko, ko gali prireikti.

Kodėl verta rinktis Birminghm‘ą?
 • Miestas siūlo puikias galimybes kultūros mylėtojams – muziejus, baleto teatrą ir puikias sales simfoninei muzikai, istorinius paminklus ir lankytinas vietas;
 • Jame galima rasti maitinimo įstaigų įvairiam skoniui ir kišenei, nuo prabangių restoranų iki žavių užkandinių ir kavinukių;
 • Muzikos mylėtojams patiks miesto koncertų salės ir jose vykstantys koncertai, komedijos mylėtojai galės lankytis komedijos klubuose, o kino mėgėjai žiūrėti filmus viename iš daugelio kino teatrų, beje, vienas iš jų – seniausias šalyje įkurtas 1909 metais;
 • Miestas turi didelę studentų populiaciją, todėl jame verda ir gyvybingas bei įvairialypis naktinis gyvenimas, todėl tikrai bus kur gerai praleisti laiką;
 • Taip pat mieste įsikūrę dideli ir patogūs prekybos centrai, kuriuose galima įsigyti kasdienio vartojimo prekių, drabužių, avalynės ir viso kito įvairiam skoniui ir kišenei;
 • Sporto mėgėjai gali pasinaudoti miesto ištekliais ne tik patys užsiiminėdami savo mėgstama sporto šaka, tačiau ir stebėdami pačių įvairiausių šakų varžybas.

Ulsterio universitetas turi daugiau nei 1000 tarptautinių studentų, atvykusių iš daugiau nei 90 skirtingų šalių, todėl pasirinkę šį universitetą tikrai galite būti tikri, kad patirsite visus darbo multikultūrinėse grupėse teikiamus privalumus.

Visos universiteto siūlomos programos yra pripažintos tarptautiniu mastu ir gavusios visas reikalingas akreditacijas, todėl įstoję į šią aukštąją tikrai galite tikėtis aukšto lygio studijų programų. Universitetas garsėja aukšto lygio tyrimais ir mokymu, orientuotu į būsimą karjerą, todėl kiekvienam studentui garantuotas praktiškas, naujausiais duomenimis paremtas išsilavinimas paruošiantis jį sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje. Todėl turbūt nenuostabu, kad net 90 procentų Ulster universiteto absolventų per pirmąjį pusmetį nuo studijų baigimo įsidarbina pagal specialybę arba tęsia studijas aukštesnėje pakopoje.

Ulsterio universitetas bendradarbiauja su QA Business School – institucija, rengiančia kvalifikacijos kėlimo kursus. Ši partnerystė suteikia puikias galimybes studentams gyti rinkoje naudingus įgūdžius. Šio bendradarbiavimo tikslas – sujungti Ulster universiteto studijų programų kokybę su QA Business School komerciniu požiūriu ir sėkmingu kvalifikacijų diegimus taip sukuriant visapuses studijų programas, padėsiančias studentams tapti kvalifikuotais ir motyvuotais darbuotojais visapusiškai pasirengusiais konkurencingai darbo rinkai.

Dar kelios priežastys kodėl verta rinktis Ulster universitetą

 • Mokymo priemonės ir medžiaga kiekvienai studijų programai yra kruopščiai atrenkami ir paskiriami taip, kad kuo tiksliau imituotų būsimo darbo iššūkius ir reikalavimus ir jiems tinkamai paruoštų studentą;
 • Visi universiteto dėstytojai yra patirties aptariamame lauke turėję specialistai, savo paskaitas grindžiantys nuolat atnaujinama informacija bei realia patirtimi;
 • Studijų programos sudaromos taip, kad stimuliuotų ir ugdytų geriausias studento savybes ir gebėjimus;
 • Universitetas bendradarbiauja su darbdaviais ir tai suteikia absolventams papildomas karjeros galimybes;
 • Universitetas turi aukščiausios kokybės patalpas ir įrangą, suteikiančius galimybę mokytis patogiai ir efektyviai;
 • Universitetas turi kelias mažesnes bendruomenes keliuose miestuose, o ne vieną didelę viename mieste, o nedidelės bendruomenės garantuoja daugiau dėmesio individualiam studentui ir jo poreikiams.

Ulster universiteto tikslas ne tik suteikti studentui laipsnį, bet ir išugdyti kiekviename iš jų motyvuotą ir darbo rinkoje konkurencingą asmenybę, pasiruošusią sėkmingai funkcionuoti dinamiškoje verslo aplinkoje.

 

Universitetas bendradarbiauja su vietinėmis apgyvendinimo bendrovėmis ir Londone ir Birmingham‘e siekdamas surasti kiekvienam tinkamiausią ir priimtiniausią apgyvendinimo variantą. Siūlomi įvairūs būstų variantai, todėl kiekvienas gali rasti savo poreikius geriausiai atitinkantį. Stengiamasi, kad kiekvienas apie pasirinktą būstą prieš priimdamas sprendimą ir užsisakydamas kambarį būtų kuo geriau informuotas.

Kainos svyruoja priklausomai nuo būsto tipo. Londone kambario kaina gali siekti nuo 155 iki 265 svarų per savaitę, Birmingham‘e – nuo 55 iki 150 svarų.

                             
 
Čia galima parsisiųsti Accomodation guide. Jame rasite informacijos ne tik apie pačius būstus bet ir apie kitus praktinius reikalus, kuriuos vertėtų apgalvoti ir žinoti prieš kraustantis gyventi svetur.
Jei jums netinka universiteto partnerių siūlomi apgyvendinimo variantai, Accomodation Office accommodation(eta)qa.ulster.ac.uk gali patarti ir apie alternatyvius apgyvendinimo būdus. Tokius kaip:
 • Savarankiška būsto paieška – jei universiteto siūlomi būstai ar jų slygos jūsų netenkina, būsto galite ieškoti ir savarankiškai. Pagrindinę informaciją galite rasti čia, o visais praktiniais klausimais jums gali patarti Accomodation Office.
 • Home stay service: jei norite patirti kas yra tikras britiškas gyvenimo būdas, tuomet šis variantas gali būti kaip tik jums – gyventumėte namie su britų šeima ir galėtumėte su jų įpročiais, manieromis, mėgiamu maistu ir visais kitais ypatumais susipažinti iš labai arti.
 • Hosteliai – puiki vieta trumpai apsistoti, kol susirandama tinkama ilgalaikė gyvenamoji vieta. Tiek Londone tiek Birmingham‘e galima rasti labai daug nebrangių hostelių, kuriuose glaudžiasi daugiausia studentai ir kurie yra puiki pastogė ieškant ilgalaikio būsto.
 • Dalinimasis namu/butu – tai studentams labiausiai patinkantis ir dažniausiai pasirenkamas variantas. Savarankiškai susirandamas namas arba didesnis butas ir juo dalijasi nuo 2 iki 8 žmonių. Toks variantas yra kiek pigesnis nei gyventi kambaryje vienam.

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Kastu anglų kalbos testas (laikymą organizuoja University of Ulster), (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Kastu anglų kalbos testas (laikymą organizuoja University of Ulster), (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90