Chester University

Chester
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

University of Chester – atrask savąjį pašaukimą

Būdamas University of Chester studentu gali tikėtis itin aukšto studijų lygio ir modernios mokymosi aplinkos. Gali rinktis iš 388 (!) bakalauro studijų programų net aštuoniuose universiteto fakultetuose. Esame įsitikinę, jog iš šios gausos atrasi programą, kuri patenkins tavo žinių troškimą!

 

 

Puikus aukštojo mokslo lygis

Turbūt kyla klausimas, kaip vienas universitetas gali siūlyti tokį skaičių studijų programų? XX a. ši švietimo įstaiga sparčiai plėtė savo studentų skaičių ir kursų įvairovę bei pobūdį: nuo animacijos iki zoologijos sodo valdymo. Nors bazinės disciplinos, tokios kaip matematika, fizika ar medicina, išlieka reikšmingos, University of Chester teikia didelę reikšmę skirtingų kursų derinimui bei specializuotų studijų programų kūrimui.

Nepaisant to, kad dauguma studijų programų yra gana specifinės, į jas įtraukiamas ir praktinis mokymas darbo aplinkoje, derinamas su įprastinėmis studijomis universitete!

Stiprūs tyrimų srityje

Vienas pagrindinių University of Chester tikslų – plėtoti kompetenciją tyrimų bei inovacijų srityje. Universiteto stipriosios pusės tyrimų srityje apima menus ir humanitarinius mokslus, verslą, lyderystę ir vadybą, švietimą, sveikatos ir socialinę priežiūrą bei gamtos ir socialinius mokslus.

Karjeros perspektyvos

University of Chester absolventų užimtumo lygis siekia net 95,6 %, o prie šio skaičiaus reikšmingai prisideda universitete teikiama parama. Už studentų karjerą ir įsidarbinimą atsakinga komanda dirba tam, kad būsimiems absolventams užtikrintų puikias įsidarbinimo perspektyvas. Mokydamasis universitete, turėsi daugybę galimybių įgyti patirties, įgūdžių bei žinių, praversiančių tolimesniame karjeros kelyje. Nežinai, kurį karjeros kelią pasirinkti? Universitete taip pat siūlomos aukšto lygio konsultavimo bei karjeros orientavimo paslaugos, kurios ne tik padės pasirinkti tinkamą karjeros kelią, bet ir sėkmingai juo eiti.

Šiuolaikiška mokymosi infrastruktūra

University of Chester gali pasigirti itin modernia mokslui skirta infrastruktūra, kuri leidžia studentams susipažinti ne tik su naujausiomis technologijomis būsimo darbo sferoje, bet ir sukuria galimybę eksperimentuoti bei atrasti naujus dalykus.

Kūrybinės galimybės:

 • Performanso menui skirtos erdvės: spektaklių, repeticijų salės, muzikos repeticijų ir įrašų salės, garso ir apšvietimo įranga;
 • Menų patalpos: dailės ir fotografijos studijos, metalo liejykla, garso ir vaizdo montažo įranga, camera obscura, grafikos, tekstilės ir skulptūrų kūrimo erdvės;
 • Žiniasklaidos priemonės: muzikos ir televizijos studijos, radijo laidų įranga, skaitmeninis tamsus kambarys, didelis ekranas filmų peržiūrai, nauja daugialypės terpės erdvė su garso kabina.

Mokslo ir inžinerijos priemonės:

 • Aukštos kokybės profesionali inžinerijos programinė įranga;
 • „Reaseheath“ salėje studentai gali naudotis unikaliu sodininkystės, augalų auginimo ir tyrimų centru, jodinėjimo centru bei gyvūnų centru ir zoologijos sodu.

Moderni aplinka kuriama ir kitų sričių studentams: po didelių investicijų medicinos bei slaugos studijų studentai gali dirbti su kompiuterizuotais manekenais virtualios realybės laboratorijose. Pedagogikos studentai gali praktikuoti mokymą klasės prototipo aplinkoje. Universitetas taip pat investavo į mokymo tikslais pastatytą „nusikaltimo vietos“ namą, teismo salę ir vidaus kelių eismo susidūrimų skyrių policijos bei teisėsaugos studentams.

Gyvenimas universiteto miestelyje

Kadangi studentiškas gyvenimas susijęs ne tik su studijomis ir laipsnio įgijimu, University of Chester socialinei ir laisvalaikio veiklai teikia vienodą svarbą. Universiteto miestelio sporto aikštynuose galėsi naudotis pilnai įrengta treniruoklių bei sporto sale, baseinu, skvošo ir teniso kortais ar sprinto trasa. Įvairioms sporto varžyboms rengti  įkurtas specialiai apšviestas 3G daugiafunkcinis aikštynas.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8 ir valstybinių egzaminų vidurkis ne žemesnis nei 70% (įskaitant dalyko, kuris susijęs su studijų programa, egzaminą).

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Gyvenimas pagal poreikius

University of Chester siūlo daugybę skirtingų apgyvendinimo variantų, pritaikytų įvairiems poreikiams ir biudžetui. Būsto tipai svyruoja nuo Viktorijos laikų stiliaus namų iki moderniai įrengtų blokinių pastatų. Nenorintiems gyventi universiteto bendrabučiuose, yra daugybė apgyvendinimo variantų privačiame sektoriuje.

Dauguma universiteto bendrabučių yra Parkgate Road Campus (Chester) ir Warrington Campus, arba labai arti jų.

Gyvenantiems Česteryje: universiteto bendrabučiai yra išsidėstę visame mieste ir nutolę kiek daugiau nei 1 km nuo universiteto fakultetų. Apgyvendinimo tipai apima pilną aptarnavimą (valymo paslaugos ir maitinimas), nepilną aptarnavimą (tik valymo arba tik maitinimo paslaugos) ir savarankišką aptarnavimą (valymo bei maitinimo paslaugos nėra teikiamos).

Gyvenantiems Warringtone: apgyvendinimas siūlomas pačiame universiteto miestelyje su nepilno aptarnavimo ar savarankiško aptarnavimo galimybėmis.