Danijos deadline pratęsiamas iki kovo 11 dienos!

2018-03-01
Kastu nori Tave informuoti, kad dar turi laiko papildyti / patobulinti savo stojimo anketą į Danijos aukštąsias iki:

 

Svarbu

  • Jeigu stojimo anketą atsiųsi  iki kovo 11 d.  - suspėsi patekti į pagrindinį stojimo etapą.
  • Jeigu stojimo anketą atsiųsi vėliau -  pateksi į vėlesnį stojimo etapą. Stojimo anketos bus priimamos iki liepos mėnesio!

Tačiau informuojame, kad Danijos aukštosios mokyklos, gavusios anketas, atsiųstas pagrindiniu stojimo etapu, jas svarsto pirmiausiai. Kai universitetų administracija nusprendžia, kuriuos žmones priima iš pagrindinio stojimo etapo, jie pradeda svarstyti ir vėliau atsiųstas anketas, jeigu lieka laisvų vietų konkrečiose studijų programose.

Praktika rodo, kad tik 20% studijų programų lieka laisvų vietų po pagrindinio stojimo, todėl pasirinkimo galimybės yra ženkliai mažesnės.

Taigi, daug didesnę tikimybę įstoti turi žmonės, atsiuntę anketas pagrindiniu stojimu iki kovo 11d.

 

Kastu pagalba Tau

Dar neišsirinkai programos/universiteto, kuriame norėtum studijuoti? Patyrę Kastu konsultantai mielai tau padės ir atsakys į visus tavo klausimus bei atidžiai peržiūrės Tavo atsiųstą anketą!

Kastu komanda yra aplankiusi virš 60 Europos universitetų. Mes žinome, kuo vienas universitetas skiriasi nuo kito, todėl galime patarti koks universitetas geriausias būtent Tau.
Rinkdamasis Kastu priimi saugų sprendimą. Esame ilgametę patirtį sukaupę profesionalai padėję įstoti daugiau nei 5000 žmonių.
Tarptautinė švietimo agentūra ICEF 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ir 2016 m. Kastu įvertino kaip aukščiausius standartus atitinkančią organizaciją.
Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis su užsienio aukštosiomis mokyklomis, todėl visas stojimo procesas užims mažiau laiko, bus paprastas, suprantamas ir patikimas.
Kastu elektroninės stojimo anketos platforma yra viena pažangiausių Europoje.

Stojimo anketa

Jei dar nesi pradėjęs pildyti stojimo anketos, tai padaryti labai paprasta! Užpildyti Kastu stojimo anketą Tau užtruks tik 30 minučių, o surinkti visiems reikiamiems dokumentams – dar pora dienų. Su vos viena Kastu stojimo anketa galėsi stoti į 6 skirtingas šalis ir rinktis iš 5000 studijų programų. Kaip pildyti stojimo anketą, rasi šiame video:

 

Stojimo anketos instrukcija

 

Klausk mūsų!
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow