Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of Bedfordshire

Bedfordshire universitetas, įsikūręs Luton ir Bedford miestuose, yra viena didžiausių aukštojo mokslo institucijų regione ir didžiuojasi savo teikiamu aukštos kokybės išsilavinimu. 2013 metais universitetas už teikiamą puikios kokybės išsilavinimą pelnė Karalienės vardo premiją. Tačiau tai tik pats naujausias įgytas apdovanojimas, universitetas nuolat siekdamas tobulėti atlaiko nuolatinius Quality Assurance Agency (vyriausybinė aukštojo mokslo institucijų teikiamo mokslo kokybės vertinimo institucija) auditus ir sulaukia tik pačių geriausių komentarų. Paskutinio vizito metu QAA pripažino, kad University of Bedfordshire atitinka aukščiausius kokybės standartus, keliamus aukštojo mokslo institucijai. Dar keletas universiteto pelnytų apdovanojimų:

 • Queen’s Award for Enterprise: International Trade apdovanojimas 2011;
 • The Times Higher 2011 metais suteiktas Leadership and Management award;
 • 2011 pelnytas Aukso medalis iš Investors in People;
 • Nacionalinė studentų apklausa universitetui skyrė 28 vietą šalyje pagal studentų pasitenkinimą studijomis, o taip pat gana auštą įvertinimą šalies mastu gavo ir kai kurios programos: žurnalistika; teisė; verslas; marketingas.
 • Ir dar daugybė apdovanojimų ir pasiekimų, visų ir neišvardysi. Universitetas turi daug nedidelių apdovanojimų, tačiau kiekvienu iš jų džiaugiasi vienodai, kadangi jie reiškia įdėtų pastangų įvertinimą ir pripažinimą. Universitetas dar yra palyginti jaunas ir labai daug žadantis, todėl jo bendruomenė visiškai pagrįstai tikisi palaipsniui sulaukti vis didesnio pripažinimo.

Apdovanojimai ir liaupsės universitetui dalijami tikrai ne veltui, visa jo komanda nuoširdžiai stengiasi ir dirba, siekdama pačių geriausių rezultatų.
Universiteto vizija – galimybė visiems norintiems pasinaudoti gyvenimą keičiančia patirtimi įgyti aukštąjį mokslą. Berdfordshire universitetas labai daug dėmesio skiria lygybei ir tolerancijai, todėl jam itin svarbu atrodo suteikti lygias išsilavinimo galimybes kiekvienam norinčiam. Būtent todėl universitetas savo misija laiko gyvybingos multikultūrinės bendruomenės kūrimą – tokia bendruomenė ne tik padės jos nariams pakeist savo gyvenimą įgyjant puikios kokybės išsilavinimą, tačiau taip pat skatins ir toleranciją bei tarpukltūrinių ryšių plėtrą.
Kalbant apie puikios kokybės išsilavinimą  universitetas jo kokybę gerinti siekia jau išbandytais ir ne kartą pasitvirtinusiais metodais – per bendradarbiavimą su verslo bendruomene, aukšto lygio mokslinius tyrimus, nuolatinį informacijos atnaujinimą pasiremiant paskutinėmis rinkos tendencijomis ir t.t. Tokie metodai padeda ne tik kelti išsilavinimo kokybę ir padaryti studentų patirtį studijuojant kuo malonesnę ir įdomesnę, tačiau taip pat ir suteikti tokias žinias ir įgūdžius, kurie bus be galo naudingi ieškant darbo ar siekiant tolesnio išsilavinimo. Be abejo, žinias įgyti ir taikyti padeda ir moderni mokymosi aplinka, kurioje teikiamos visos studentams reikalingos priemonės, bei profesionalūs ir visada pasiruošę padėti darbuotojai.
Greta profesionaliai ir kruopščiai paruoštų studijų programų studentams teikiamos ir kitokios galimybės:

 • Volunteering service – dirbdami savanorišką darbą studentai įgyja be galo naudingos patirties, kuri bus paranki ne tik ugdant asmenines savybes tačiau taip pat ir rengiant savo CV bei ieškant darbo;
 • Siūloma prisidėti prie studentų sąjungos veiklos;
 • Galima tapti konsultantu studijų klausimais – važinėjant po mokyklas ir pristatant universiteto teikiamą išsilavinimą;
 • Bedfordshire universitetas turi labai stiprų karjeros konsultavimo centrą, kuriame studentas gali gauti visą reikiamą pagalbą ir informaciją, kokios tik paprašys. Neseniai įdiegtas ir naujas online darbo paieškos įrankis, padėsiantis studentams greičiau ir efektyviau susirasti darbą, atitinkantį jų kvalifikacijas ir poreikius;
 • Derinant praktikos reikalus studentai turi galimybę pasinaudoti universiteto turimais ryšiais. Šiuo metus aukštoji turi ryšius su daugiau nei 3500 įmonių, o į partnerių sąrašus įtrauktos ir tokios įmonės kaip BBC, TUI ir Channel;
 • Studentai gali dalyvauti įvairiuose konkursuose ir projektuose. Net ir netapus vienu iš laimėtojų galima iš to įgyti naudos, kadangi tokių renginių metu visada yra galimybė būti pastebėtam ir įvertintam potencialių darbdavių ir sulaukti puikias karjeros perspektyvas žadančių pasiūlymų;
 • BREO (Bedfordshire Resources for Education Online) siūlo daug mokymosi priemonių online – virtuali mokymosi aplinka ir virtuali erdvė, kurioje galima įkelti savo portfolio;
 • Tiems, kuriems sunkiau sekasi studijuoti kurį nors dalyką, visada siūloma asmeninių akademinių trenerių pagalba, su kuriais galima pasimokyti papildomai ir užpildyti spragas;
 • Professional academic developement komanda padeda tinkamai susidėlioti savo tvarkaraštį ir siekti pačių geriausių akademinių rezultatų;
 • Academic liaison librarians padės bet kokiu klausimu susijusiu su bibliotekos resursais, pagelbės ieškant medžiagos ar naudojantis bibliotekos teikiamomis paslaugomis;
 • Peer assisted learning – viena sėkmingiausių universiteto vystomų programų, kurios metu pirmakursiai mokosi su vyresnių kursų studentų pagalba. Nedidelis amžiaus skirtumas bei galimybė mokytis iš svetimų klaidų ir patirties suteikia studentams neįkainojamą žvilgsnį į studijų programą ir gerokai palengvina sunkų adaptacijos periodą.

Universitete įkurtas Centre for Learning Excellence (CLE) – tai viso universiteto širdis, šio centro veikla padeda universitetui išlaikyti aukštos kokybės išsilavinimą. Centro veikla:

 • remia ir skatina darbuotojus siekti pripažinimo mokymo srityje;
 • ieško geriausių mokymo ir vertinimo praktikų, kurias būtų galima pritaikyti universiteto darbe;
 • skatina dėstytojus pritaikyti pačias naujausias mokymo technikas;
 • pataria ir padeda vystant naujas studijų programas ir tobulinant senąsias;
 • vykdo darbuotojų ugdymo seminarus ir dirbtuves;
 • vysto akademinius tyrimus ir dalijasi jų rezultatais su partneriais, studentais bei plačiąja visuomene;
 • renka studentų nuomonę apie studijas ir universitetą bei stengiasi tobulinti universiteto darbą atsižvelgiant į studentų poreikius ir komentarus.

Universitetas niekada nesiliauna siekti pačių geriausių rezultatų ir nuolatos tobulina įvairiausias savo veiklos rūšis. Jei įdomu, kaip tokios naujovės ir nuolatinis judėjimas veikia studentų pasitenkinimą studijomis, galite paskaityti jų atsiliepimus.
Svarbi naujiena besidomintiems magistro studijomis – nuo 2013 m rugsėjo magistro studentams, atvykstantiems iš EU šalių studijoms bus taikoma 50% nuolaida.

Čia rasite lankstinuką skirtą bakalauro studijoms.

Čia rasite lankstinuką skirtą magistro studijoms.

Jei norite daugiau sužinoti apie universitetą siūlome aplankyti jo:
Facebook puslapį
Youtube kanalą

 

 

Sprendimas mokytis Jungtinėje Karalystėje yra didelis finansinis įsipareigojimas, todėl verta gerai apsvarstyti visus niuansus, susijusius su pinigais bei galimomis išlaidomis. Nors ir įmanoma susirasti papildomą darbą, tačiau nevertėtų pasikliauti šiais pinigais kaip pagrindiniu pajamų šaltiniu. Svarbu įsidėmėti – visi apmokėjimai turi būti atliekami britiška valiuta – svarais sterlingais. Joks kitas atsiskaitymo būdas čia nepripažįstamas – net mokėjimas eurais. Vidutiniškai mėnesiui studentui Anglijoje reikia apie 500 – 700 svarų sterlingų
 
 
Vidutinės išlaidos per mėnesį
Būsto nuoma (su komunaliniais mokesčiais)  £ 200-400
Maistas, gėrimai  £ 200
Telefonas  £10-30
Transportas  £ 50-150
Kitos išlaidos (laisvalaikis, rūbai, netikėtos išlaidos)  £ 50-250

Turėkite omenyje, kad jūsų išlaidos priklausys nuo jūsų poreikių bei susirasto būsto kainos ir panašių niuansų, todėl žemiau pateikiamos lentelės su vidutinėmis Jungtinės Karalystės kainomis bei vidutinėmis maisto kainomis yra tik apytikslės.

Maistas ir Gėrimai
Prekė
Kiekis
Kaina
Duona 800 g  £ 1
Kiaušiniai 6 pcs  £ 1
Miltai 1.5 kg  £ 1.09
Makaronai 1 kg  £ 0.98
Ryžiai 1 kg  £ 0.40
Bulvės 2.5 kg  £ 1.89
Sūris 180 g  £ 1
Sviestas 250 g  £ 1.25
Vištienos filė 550 g  £ 3.79
Faršas 500 g  £ 3
Jogurtas 450 g  £ 1
Sausi pusryčiai 750 g  £ 2
Kava 250 g  £ 1.86
Pienas 1 l  £ 0.89
Sultys 1 l  £ 1
Alus "Fosters" 12x0.44 l  £ 8
Cukrus 1 kg  £ 0.88
Druska 750 g  £ 0.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tai yra tik orientacinės kainos. Išlaidos studijuojant Anglijoje priklauso tik nuo Jūsų asmeninio gyvenimo būdo bei įpročių.

P.S.: Maisto kainos Anglijoje yra didesnės nei Lietuvoje, tačiau, parduotuvių tinklai labai dažnai daro maisto prekių akcijas siekiančias iki 50%. Todėl tie studentai, kurie apsipirkinėja per akcijas, maistui per mėnesį išleidžia tiek pat ar netgi mažiau nei Lietuvoje.

Tarptautinis UNIAID skaičiuotuvas yra įrankis, skirtas padėti Jums susiplanuoti studijų Jungtinėje Karalystėje išlaidas.

Bendroji informacija apie Didžiają Britaniją
Bedford Campus

Šiame mieste siūloma gyventi Liberty Living patalpose, turinčiose daugiau nei 500 kambarių. Aukštosios atstovai padės susirasti patį tinkamiausią būstą visiems būsimiems pirmakursiams.
Bendrabutis yra visai šalia universiteto ir netoli miesto centro, taigi visada jausitės įvykių sūkuryje.
Didžioji dalis siūlomų kambarių – vienviečiai, taigi užsimanius tylos ir ramybės visada bus galima tyliai užsidaryti savo kambaryje ir nieko neįsileisti. Kiekvienas kambarys turi atskirą dušą ir tualetą, tačiau virtuve ir fojė reikia dalintis su keletu kitų kambarių. Visi kambariai yra apstatyti miegamojo baldais ir turi prieigą prie interneto, kiekviena virtuvė turi visą reikiamą buitinę techniką ir baldus, o fojė apstatyta patogiais svetainės baldais.

Kainos:

 • Vieno kambario kaina savaitei £87.00-£110.00 įskaitant komunalinius mokesčius ir turto draudimo išlaidas;
 • Kambario užsakymo mokestis - £250.00.
 • Liberty Living pastato gyventojams už internetą mokėti nereikia.
 • Sutartis pasirašoma mažiausiai 42 savaitėms.


Daugiau informacijos apie apgyvendinimą Bedford campus galima rasti čia.


Luton Campus

Lutone universitetas turi itin modernius pastatus, kurie vadinami Student Villages. Juose išvis yra net 9 pastatai, kuriuose studentams siūlomi 1573 kambariai. Daugiau informacijos apie šiuos kambarius, jų sąlygas ir kita galima rasti čia.

 • Lutono bendrabučiuose taip pat galima gauti miegamąjį su vonia ir tualetu bei bendra virtuve ir fojė. Visi kambariai įrengti ir turi visus reikalingiausius baldus bei techniką, yra prieiga prie interneto.
 • Netoli bendrabučių yra treniruoklių salė ir skalbykla.
 • Bendrabučiai greta universiteto ir visai netoli judriausių miesto klubų ir barų.

Bendrą informaciją apie būstą University of Bedfordshire galite rasti ČIA.

Dėl būsto galima kreiptis šiuo adresu bedfordshire(eta)clvuk.com

Universitetas turi specialią Karjeros ir užimtumo tarnybą, kuri padeda susirasti darbą po paskaitų. Šis centras taip pat siūlo įvairias konsultacijas ir paslaugas, kurios padės priimti tinkamus karjeros sprendimus. Studentai gali  tikėtis pusės etato darbo, 20 valandų per savaitę ir gauti valandinį užmokestį £5.35 - £8. Jeigu norite susirasti darbą ar dalyvauti savanoriškoje veikloje, turėtumėte kreiptis į universiteto Karjeros ir užimtumo tarnybą, apie kurią daugiau informacijos galima rasti čia.
 
 

Užsienio studentai, kaip ir paprasti D. Britanijos piliečiai, turi mokėti tokius pačius mokesčius, o visi dirbantys žmonės, kurių atlyginimas viršija nustatytą sumą, kiekvienais metais turi mokėti valstybinio draudimo įmoką. Norėdami dirbti D. Britanijoje, Jūs turite turėti valstybinio draudimo numerį tam, kad socialinio draudimo agentūra galėtų sekti, kiek mokate valstybiniam draudimui. Jei norite smulkesnės informacijos apie tai, kaip užsiregistruoti ir gauti valstybinio draudimo numerį, susisiekite su savo universiteto įdarbinimo biuru ar studentų informacijos centru.
 
Atkreipkite dėmesį, kad Jums gali būti sunku susirasti nepilnos dienos darbą, kurį galėtumėte derinti su studijomis. Tokius darbus studentai dažniausiai randa restoranuose, baruose, parduotuvėse ar informacijos centruose.
 
Studentams nerekomenduojama dirbti daugiau nei penkiolika valandų per savaitę, nes tokiu atveju gali nukentėti studijos. Pilną darbo dieną galite dirbti tik per vasaros atostogas. Turėkite omenyje, jog būtų gerai atvažiuojant su savimi turėti pinigų trims mėnesiams į priekį, nes darbo paieškos gali užtrukti.

Minimalus valandinis atlyginimas Anglijoje £5.13 - jeigu Jums yra 18-20m. ir  £6.50 – jei Jums 21 m. ir daugiau.

 
Patarimai ieškant darbo užsienyje

Prieš pradedant ieškoti darbo turi suvokti, kad susirasti jį užsienyje nebus lengva. Darbą susirasi tik tuo atveju jeigu intensyviai ieškosi. Randa - tas kas ieško.

 1. Informuok savo draugus, kursiokus, dėstytojus ir visus kitus žmones, kad ieškai darbo nepilnai darbo dienai. Galbūt jie Tau padės arba rekomenduos laisvą darbo vietą. Kuo daugiau žmonių žinos, kad ieškai darbo, tuo lengviau pavyks jį susirasti!
 2. Efektyviausias ir greičiausius rezultatus garantuojantis darbo ieškojimo būdas - atsispausdink 50-100 savo gyvenimo aprašymų (CV) ir paskirk kelias dienas vaikčiojimui po mieste įsikūrusias firmas, parduotuves, gamyklas, mokyklas ir kitas įstaigas, kuriose galėtų atsirasti darbo studentui. Kiekvienoje įstaigoje paklausk apie įsidarbinimo galimybes joje, dažniausiai po šio klausimo būsi supažindintas su už tai atsakingu asmeniu, jam prisistatysi, paliksi savo gyvenimo aprašymą. Po daugybės tokių susitikimų yra didelė galimybė sulaukti bent kelių darbo pasiūlymų.
 3. Dairykis į parduotuvių vitrinas ir skelbimų lentas prekybos centruose – kai kurios kompanijos, ieškančios darbuotojų dirbti nepilną darbo dieną, savo skelbimus kabina parduotuvių vitrinose, o prekybos centrai juos deda į savo skelbimų lentas. Vaikštinėdamas gatvėmis nepatingėk žvilgtelėti ir į parduotuvių langus.
 4. Ieškok darbų internete. Gali naudoti programą Google Translator, jeigu darbo skelbimai yra ne anglų kalba.  Suradęs tau tinkamą darbo skelbimą, paprašyk savo aukštosios mokyklos užsienio reikalų koordinatoriaus, kad pirmą kartą paskambintų už Tave kompanijai, arba nueik ten tiesiai ir nusinešk savo CV.
 5. Kreikpis į įdarbinimo agentūras, kurios siūlo trumpalaikius/vienkartinius darbus studentams.

Klausk ir mes tau atsakysime kaip galima greičiau!

*Būtina užpildyti visus laukelius

Registruokis ir mes su tavimi susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirink konsultacijos tipą:

Pasirink tinkamą datą ir laiką:

*Būtina užpildyti visus laukelius