Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of West London

University of West London yra puikioje vietoje įsikūrusi ir kokybiškas studijų programas siūlanti aukštoji mokykla, kurios tikslas – įkvėpti studentus tapti kūrybiškais savo srities profesionalais.
Universiteto svarbiausi tikslai yra individualaus studento gerbūvis ir individualus progresas bei įdarbinamumas. Todėl išsilavinimas yra orientuotas į praktiką, o studentams siekiama suteikti ne tik žinias, reikalingas jų pasirinktoje srityje, bet ir motyvacijos bei kūrybinį impulsą, padėsiantį jiems tapti nepakeičiamais savo srities profesionalais. Universiteto dėstytojai yra savo srities ekspertai, taip pat universitetas turi platų partnerių tinklą, kuriame yra ir tokie vardai kaip Apple, Microsoft, Hilton Hotels, British Airways, Ealing Film Studios, Oracle, Hewlett Packard (HP) ir t.t.
Taip pat ši aukštoji mokykla gali pasigirti puikiais titulais – 2013 ji buvo pripažinta geriausiu moderniu universitetu Londone, taip pat pelnė The Queen Anniversary prize už pasiekimus svetingumo verslo mokymo srityje, geriausiomis pripažintos jo Bisiness Management, Hispitality and Tourism, Law, Psychology ir Nursing programos, o nedaug pagal įvertinimus nuo jų atsilieka ir Music, Computer Science ir IT programos. Universitetas taip pat turi vienas iš geriausių priemonių ir įrenginių tokioms programoms kaip Digital Animation, Design and Media, Art, Fashion and Textiles, Film, Graphic Design bei Media and Photography mokyti.

2015 metų rugsėjo mėnesį University of West London atvėrė naujo modernaus campus'o "Future Campus" duris, kuris yra Ealing teritorijoje. Tai yra nauja, 50 milijonų svarų investicijų pareikalavusi univesiteto erdvė skirta tiek personalui, tiek studentams. Šiame naujame korpuse taip pat įrengta nauja biblioteka su erdvėmis studentams.

Tačiau akademiniai privalumai nėra vieninteliai, kuriais gali pasigirti šis universitetas. Jis įsikūręs vakarinėje Londono dalyje – vienu saugiausių ir geidžiamiausių vadinamame rajone. Vietovė daili, apsupta parkų, taip pat galima rasti puikių vietų pavalgyti – daug kavinių, gaminančių nacionalinius skirtingų tautų patiekalus, barų, klubų, netoliese įsikūręs prkybos centras. O tie, kuriems ramesnis miesto rajonas pabosta, vos per pusvalandį trunkančią metro kelionę gali pasiekti pačią Londono širdį ir mėgautis visais šio didmiesčio teikiamais privalumais. Kultūros ir muzikos gerbėjai čia taip pat bus laimingi – Londonas turi turtingą istoriją, todėl yra begalė muziejų, teatrų, koncertų salių, galerijų, istorinių vietų, kurias galima aplankyti. Savaitgalio planus susidaryti gali padėti oficiali Ealing regiono, kuriame įsikūręs universitetas, svetainė, kurioje galite patikrinti, kokie artimiausi renginiai vyks apylinkėse.
Berkshire Health Institute, kuriame dėstomos medicinos krypties programos, yra įsikūręs Reading‘e – miestelyje visiškai šalia Londono, tačiau mokydamiesi ten taip pat galite gyventi tokį pat pilnavertį studentišką gyvenimą, kaip ir mokydamiesi pačiame Londone – kelionė į Londono centrą trunka apie 30 minučių, todėl nebūsite atskirti nuo šio miesto siūlomų galimybių, o ir pats Reading miestelis garsėja gyvybingumu, jame įsikūręs ir Reading universitetas, todėl studentiškų promogų ten netrūksta, taip pat jis turi puikų prekybos centrą, kuriame galite patenkinti visus savo poreikius, turi žavių kavinukių ir barų, kur galima socializuotis su kitais studentais ir puikiai leisti laiką.
Jei jus domina ne vien pramogos ir mokslai, bet ir įsidarbinimo galimybės, University of West London turi ir dar vieną privalumą – kadangi jis įsikūręs viename judriausių ir ekonomiškai stipriausių pasaulio miestų, visiems norintiems egzistuoja puikios galimybės įsidarbinti – aplinkui yra begalė įstaigų ir įmonių, kurioms reikalingi darbuotojai.
University of West london taip pat siūlo begalę paslaugų, kurios studento gyvenimą padaro lengvą ir malonų:

 • One Stop Shop - skyrius skirtas išskirtinai konsultacijoms, jame siūloma pagalba įvairiausiais klausimais pradedant apgyvendinimu ir baigiant pagalba su studijomis. Visais rūpimais klausimais galite rašyti jiems adresu atudent.services(eta)uwl.as.uk
 • Veikia Studentų Sąjunga. Ji reprezentuoja studentų poreikius universitete bei nacionaliniu lygmeniu, o taip pat rūpinasi studentų popaskaitine veikla ir siekia, kad kiekvienas iš universiteto gautų kuo įvairesnę ir įdomesnę patirtį. Sąjunga įkūrė savo barą, kuriame organizuoja įvairius renginius bei suburia studentus, buria įvairias studentų asociacijas, kurioms priklauso studentai su pačiais įvairiausiais pomėgiais bei interesais, todėl kiekvienas čia gali rasti savo nišą.
 • Dirba Sudent Advisors, kurie gali padėti pačiais įvairiausiais klausimais, susijusiais su finansais, o taip pat su imigracijos procedūromis ir registracija šalyje.
 • Veikia Careers Advice and Employment Center, kuriame galite gauti pačios įvairiausios pagalbos susijusios su darbu ir įsidarbinimu.
 • Įkurta Mentor programa, kurios dalyviai gauna pagalbininką vyresnių kursų studentą, kuris pirmakursiui pagelbsti prisitaikyti naujoje aplinkoje tiek akademine, tiek socialine prasme.
 • Siūlomos patalpos dvasinei praktikai bet kurio tikėjimo žmonėms.
 • Tiems, kurie nesijaučia tvirtai dėl savo anglų kalbos žinių, rengiami kalbos kursai, kuriuose pakankamai greit ir nesunkiai išmokoma peržengti kalbos barjerą.
 • Universitetas siūlo galimybę pripažinti jūsų pasiekimus ir darbus. T.y. jums pateiktus dokumentus, įrodantį, kad jūs lankėte kokius nors kursus, mokymus, baigėte profesinę mokyklą, savanoriavote, turėjote darbinės patirties ir t.t. į jūsų patirtį bus atsižvelgta ir, jei sritys panašios, universitetas už jūsų patirtį užskaitys tam tikrą dalį kreditų. Taip bus išvengta įgytų žinių ir patirčių pasikartojimo, o jūs sutaupysite laiko.

University of West London tai moderni aukštoji mokykla siūlanti visapusišką studijavimo patirtį ir kokybiškas studijas. Jei jus sudomino studijos šiame universitete siūlome paskaityti jų sudarytą checklist, kuriame aptariami visi dalykai, kuriuos turi susitvarkyti tarptautinis studentas, ketinantis vykti studijuoti į Angliją, o taip pat apsilankyti jo:

 Facebook puslapyje 
 Youtube kanale
 

Sprendimas mokytis Jungtinėje Karalystėje yra didelis finansinis įsipareigojimas, todėl verta gerai apsvarstyti visus niuansus, susijusius su pinigais bei galimomis išlaidomis. Nors ir įmanoma susirasti papildomą darbą, tačiau nevertėtų pasikliauti šiais pinigais kaip pagrindiniu pajamų šaltiniu. Svarbu įsidėmėti – visi apmokėjimai turi būti atliekami britiška valiuta – svarais sterlingais. Joks kitas atsiskaitymo būdas čia nepripažįstamas – net mokėjimas eurais. Vidutiniškai mėnesiui studentui Anglijoje reikia apie 500 – 700 svarų sterlingų.
 
Vidutinės išlaidos per mėnesį
Būsto nuoma (su komunaliniais mokesčiais)  £ 200-400
Maistas, gėrimai  £ 200
Telefonas  £10-30
Transportas  £ 50-150
Kitos išlaidos (laisvalaikis, rūbai, netikėtos išlaidos)  £ 50-250

Turėkite omenyje, kad jūsų išlaidos priklausys nuo jūsų poreikių bei susirasto būsto kainos ir panašių niuansų, todėl žemiau pateikiamos lentelės su vidutinėmis Jungtinės Karalystės kainomis bei vidutinėmis maisto kainomis yra tik apytikslės.

Maistas ir Gėrimai
Prekė
Kiekis
Kaina
Duona 800 g  £ 1
Kiaušiniai 6 pcs  £ 1
Miltai 1.5 kg  £ 1.09
Makaronai 1 kg  £ 0.98
Ryžiai 1 kg  £ 0.40
Bulvės 2.5 kg  £ 1.89
Sūris 180 g  £ 1
Sviestas 250 g  £ 1.25
Vištienos filė 550 g  £ 3.79
Faršas 500 g  £ 3
Jogurtas 450 g  £ 1
Sausi pusryčiai 750 g  £ 2
Kava 250 g  £ 1.86
Pienas 1 l  £ 0.89
Sultys 1 l  £ 1
Alus "Fosters" 12x0.44 l  £ 8
Cukrus 1 kg  £ 0.88
Druska 750 g  £ 0.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tai yra tik orientacinės kainos. Išlaidos studijuojant Anglijoje priklauso tik nuo Jūsų asmeninio gyvenimo būdo bei įpročių.

P.S.: Maisto kainos Anglijoje yra didesnės nei Lietuvoje, tačiau, parduotuvių tinklai labai dažnai daro maisto prekių akcijas siekiančias iki 50%. Todėl tie studentai, kurie apsipirkinėja per akcijas, maistui per mėnesį išleidžia tiek pat ar netgi mažiau nei Lietuvoje.

Tarptautinis UNIAID skaičiuotuvas yra įrankis, skirtas padėti Jums susiplanuoti studijų Jungtinėje Karalystėje išlaidas.

Bendroji informacija apie Didžiają Britaniją

Universitetas siūlo du apgyvendinimo plotus netoli savo pagrindinio campus:

Paragon

 • kaina šiame bendrabutyje prasideda nuo 140.55 svarų savaitei (su mokesčiais)
 • studentai apgyvendinami butuose nedidelėmis grupėmis po 4-7 studentus, tačiau kiekvienas studentas turi atskirą kambarį;
 • visi kambariai yra pilnai apstatyti baldais;
 • taip pat yra visa reikalingiausia buitinė technika o virtvėje kiekvienas turi nuosavą rakinamą spintelę;
 • iš visų kambarių galima patogiai pasiekti bendrabučio skalbyklą;
 • name yra bendras kambarys, kuriame gali lankytis visi pastate gyvenantys studentai, bendrauti, rengti vakarėlius ir pan.;
 • taip pat siūlomi studijinio tipo kambariai sujungti su virtuvyte. Jų kaina - 190.82 svarų savaitei

Student village housing

 • Tai studentų miestelis kuriame galima nuomotis pačius įvairiausius skirtingo tipo būstus. Priklausomai nuo būsto tipo gali gyventi nuo 1 iki 6 studentų.
 • Kaina priklauso nuo būsto tipo ir nuo to, kiek žmonių gyvena ir gali svyruoti nuo 90 iki 480 svarų savaitei (viskas įskaičiuota)

Medicinos krypties studentams siūlomi būstai Readinge – kur įsikūręs jų fakultetas. 

Taip pat apgyvendinimo klausimais galima konsultuotis su One Stop Shop darbuotojais arba pasikaityti universiteto parengtus informacinius leidinius:

Jei nuspręsite būsto ieškoti savarankiškai, paieškas galite pradėti vienoje iš šių svetainių:

Besimokantiems University of West London, suteikiamos palankios sąlygos susirasti darbą nepilnai darbo dienai. Daugelis tarptautinių studentų tai labai įvertina ir džiaugiasi turėdami galimybę užsidirbti papildomų pinigėlių ir pasitaupyti ateičiai. Jei nesiruošiate dirbti, turite būti tikri dėl savo finansinės padėties, kad vėliau neiškiltų problemų tiek Jums, tiek universitetui. Nepriekaištingas University of West London karjeros konsultantų aptarnavimas padės Jums suvokti savo kvalifikacijos svarbą, pritaikyti ją tinkamai bei pademonstruoti priežastis, kodėl universitetas yra išrinktas viena geriausių vietų, padedančių susirasti darbą po studijų baigimo.

                          

Užsienio studentai, kaip ir paprasti D. Britanijos piliečiai, turi mokėti tokius pačius mokesčius, o visi dirbantys žmonės, kurių atlyginimas viršyja nustatytą sumą, kiekvienais metais turi mokėti valstybinio draudimo įmoką. Norėdami dirbti D. Britanijoje, jūs turite turėti valstybinio draudimo numerį tam, kad socialinio draudimo agentūra galėtų sekti, kiek mokate valstybiniam draudimui. Jei norite smulkesnės informacijos apie tai, kaip užsiregistruoti ir gauti valstybinio draudimo numerį, susisiekite su savo universiteto įdarbinimo biuru ar studentų informacijos centru.
 
Atkreipkite dėmesį, kad jums gali būti sunku susirasti nepilnos dienos darbą, kurį galėtumėte derinti su studijomis. Tokius darbus studentai dažniausiai randa restoranuose, baruose, parduotuvėse ar informacijos centruose.
 
Studentams nerekomenduojama dirbti daugiau nei penkiolika valandų per savaitę, nes tokiu atveju gali nukentėti studijos. Pilną darbo dieną galite dirbti tik per vasaros atostogas. Turėkite omenyje, jog būtų gerai atvažiuojant su savimi turėti pinigų trim mėnesiams į priekį, nes darbo paieškos gali užtrukti.
 
Minimalus valandinis atlyginimas Anglijoje £5.13 - jeigu Jums yra 18-20m. ir  £6.50 – jei Jums 21 m. ir daugiau.

                          

Patarimai ieškant darbo užsienyje

Prieš pradedant ieškoti darbo turi suvokti, kad susirasti jį užsienyje nebus lengva. Darbą susirasi tik tuo atveju jeigu intensyviai ieškosi. Randa - tas kas ieško.

 1. Informuok savo draugus, kursiokus, dėstytojus ir visus kitus žmones, kad ieškai darbo nepilnai darbo dienai. Galbūt jie Tau padės arba rekomenduos laisvą darbo vietą. Kuo daugiau žmonių žinos, kad ieškai darbo, tuo lengviau pavyks jį susirasti!
 2. Efektyviausias ir greičiausius rezultatus garantuojantis darbo ieškojimo būdas - atsispausdink 50-100 savo gyvenimo aprašymų (CV) ir paskirk kelias dienas vaikčiojimui po mieste įsikūrusias firmas, parduotuves, gamyklas, mokyklas ir kitas įstaigas, kuriose galėtų atsirasti darbo studentui. Kiekvienoje įstaigoje paklausk apie įsidarbinimo galimybes joje, dažniausiai po šio klausimo būsi supažindintas su už tai atsakingu asmeniu, jam prisistatysi, paliksi savo gyvenimo aprašymą. Po daugybės tokių susitikimų yra didelė galimybė sulaukti bent kelių darbo pasiūlymų.
 3. Dairykis į parduotuvių vitrinas ir skelbimų lentas prekybos centruose – kai kurios kompanijos, ieškančios darbuotojų dirbti nepilną darbo dieną, savo skelbimus kabina parduotuvių vitrinose, o prekybos centrai juos deda į savo skelbimų lentas. Vaikštinėdamas gatvėmis nepatingėk žvilgtelėti ir į parduotuvių langus.
 4. Ieškok darbų internete. Gali naudoti programą Google Translator, jeigu darbo skelbimai yra ne anglų kalba.  Suradęs tau tinkamą darbo skelbimą, paprašyk savo aukštosios mokyklos užsienio reikalų koordinatoriaus, kad pirmą kartą paskambintų už Tave kompanijai, arba nueik ten tiesiai ir nusinešk savo CV.
 5. Kreikpis į įdarbinimo agentūras, kurios siūlo trumpalaikius/vienkartinius darbus studentams.

Klausk ir mes tau atsakysime kaip galima greičiau!

*Būtina užpildyti visus laukelius

Registruokis ir mes su tavimi susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirink konsultacijos tipą:

Pasirink tinkamą datą ir laiką:

*Būtina užpildyti visus laukelius