Nemokamos konsultacijos
+370 (677) 12333
York St. John University
Istorija
York St John aukštoji mokslo įstaiga yra įkurta 1841 metais, 2006 metais ji gavo universiteto vardą. Tad York St John Universitetas didžiuojasi senomis mokymo tradicijomis. Jis džiaugiasi galėdamas suteikti tokią aukštą mokymo kokybę ir reikiamą paramą studentams, kurie nusprendžia čia mokytis. 
Vieta
York St John Universiteto teritorija yra visai prie pat verdančio York miesto centro. Vienuolikos akrų teritorija Lord Mayor Walk yra gražiame kraštovaizdyje, šalia garsiausio miesto York pastato York Minster - katedros. Universiteto studentai dažnai džiaugiasi, jog viskas yra vienoje vietoje. 
 
Studentų įsidarbinimo galimybės
Universiteto programos sudarytos taip, kad įgytumėte visas reikiamas žinias ir būtumėte pasiruošę pasaulinei darbų rinkai. Universitetas didžiuojasi rekordiškai gerai paruošiantis studentus įsidarbinimui. Naujausi skaičiavimai rodo, jog 92 % baigusių studentų pradeda dirbti ar toliau tęsia studijas. 
 
Investavimas į ateitį

Pastaraisiais metais didžiausia universiteto investicija buvo 70 milijonų svarų. Jie buvo skirti moderniems pastatams bei įrenginiams, įskaitant ir naujausią studentų bendrabutį, kuris duris atvėrė 2008-ųjų rudenį. Universitetas daro viską, kad pateisintų Jūsų norus bei lūkesčius. 

Investuoja į studentus

Nors palyginti mažas, universitetas savo studentus puikiai pažįsta ir padeda realizuoti jiems savo potencialus. Jam svarbiausia, kad su kiekvienu studentu čia būtų elgiamasi kaip su individu. Studentai palieka universitetą jausdami, jog subrendo ne tik akademiškai, bet ir suaugo kaip žmonės. Dauguma jų sako, kad York St John Universitetas buvo gyvenimą pakeitusi patirtis. 

 

Remia studentus
York St John Universitetas didžiuojasi, jog čia svarbiausia yra studentai ir kad jiems visada suteikiama parama ir palaikymas. Universitetas savo studentams gali duoti profesionalių patarimų, informacijos, konsultacijų, profesinio orientavimo ir kitą paramą. 
 
Tarptautiškumas
 
 
York St John Universitetas turi seną tradiciją priimti mokytis studentus iš užsienio. Studentai renkasi šį universitetą dėl daugelio priežasčių – gražios vietos, didelio mokslo programų pasirinkimo, puikaus mokymo, linksmo ir kunkuliuojančio studentų gyvenimo. Visi šie dalykai universitetą daro labai patraukliu. 
 
Mes siūlome jums atidžiau peržiūrėti informaciją šiuose puslapiuose ir įsitikinti, dėl ko mes tvirtiname, jog šis universitetas tarptautiniams studentams yra geriausias pasirinkimas. 
 
 
 
 
 
 
Kodėl verta pasirinkti York St John Universitetą?
 • Dėl įvairialypės bendruomenės – studentai čia susirinkę iš daugiau nei 40 šalių;
 • Dėl draugiškos, saugios ir malonios aplinkos;
 • Dėl nuostabių dėstytojų, suteikiančių asmeninę pagalbą studentams;
 • Dėl puikios universiteto akademinės reputacijos;
 • Dėl modernaus mokslo meniškuose pastatuose;
 • Dėl to, jog universitetas koncentruojasi ties studentų sėkme moksluose;
 • Dėl konsultavimų karjeros klausimais, padedančių studentams susirasti darbus;
 • 94 % pernai baigusių studentų susirado gerus darbus ar tęsia studijas;
 • Dėl ramios universiteto teritorijos miesto centre;
 • Dėl aktyvaus ir entuziastingo studentų gyvenimo;

                                 

Sprendimas mokytis Jungtinėje Karalystėje yra didelis finansinis įsipareigojimas, todėl verta gerai apsvarstyti visus niuansus, susijusius su pinigais bei galimomis išlaidomis. Nors ir įmanoma susirasti papildomą darbą, tačiau nevertėtų pasikliauti šiais pinigais kaip pagrindiniu pajamų šaltiniu. Svarbu įsidėmėti – visi apmokėjimai turi būti atliekami britiška valiuta – svarais sterlingais. Joks kitas atsiskaitymo būdas čia nepripažįstamas – net mokėjimas eurais. Vidutiniškai mėnesiui studentui Anglijoje reikia apie 500 – 700 svarų sterlingų.
 
Vidutinės išlaidos per mėnesį
Būsto nuoma (su komunaliniais mokesčiais)  £ 200-400
Maistas, gėrimai  £ 200
Telefonas  £10-30
Transportas  £ 50-150
Kitos išlaidos (laisvalaikis, rūbai, netikėtos išlaidos)  £ 50-250

Turėkite omenyje, kad jūsų išlaidos priklausys nuo jūsų poreikių bei susirasto būsto kainos ir panašių niuansų, todėl žemiau pateikiamos lentelės su vidutinėmis Jungtinės Karalystės kainomis bei vidutinėmis maisto kainomis yra tik apytikslės.

Maistas ir Gėrimai
Prekė
Kiekis
Kaina
Duona 800 g  £ 1
Kiaušiniai 6 pcs  £ 1
Miltai 1.5 kg  £ 1.09
Makaronai 1 kg  £ 0.98
Ryžiai 1 kg  £ 0.40
Bulvės 2.5 kg  £ 1.89
Sūris 180 g  £ 1
Sviestas 250 g  £ 1.25
Vištienos filė 550 g  £ 3.79
Faršas 500 g  £ 3
Jogurtas 450 g  £ 1
Sausi pusryčiai 750 g  £ 2
Kava 250 g  £ 1.86
Pienas 1 l  £ 0.89
Sultys 1 l  £ 1
Alus "Fosters" 12x0.44 l  £ 8
Cukrus 1 kg  £ 0.88
Druska 750 g  £ 0.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tai yra tik orientacinės kainos. Išlaidos studijuojant Anglijoje priklauso tik nuo Jūsų asmeninio gyvenimo būdo bei įpročių.

P.S.: Maisto kainos Anglijoje yra didesnės nei Lietuvoje, tačiau, parduotuvių tinklai labai dažnai daro maisto prekių akcijas siekiančias iki 50%. Todėl tie studentai, kurie apsipirkinėja per akcijas, maistui per mėnesį išleidžia tiek pat ar netgi mažiau nei Lietuvoje.

Tarptautinis UNIAID skaičiuotuvas yra įrankis, skirtas padėti Jums susiplanuoti studijų Jungtinėje Karalystėje išlaidas.

Bendroji informacija apie Didžiają Britaniją
Į York St John Universitetą studentai atvyksta ne tik iš D.Britanijos, bet ir iš viso pasaulio. Tie, kurie gyvena netoliese, dažniausiai lieka gyventi namuose. Tačiau tiems, kurie atvyksta iš užsienio, universiteto apgyvendinimo ofiso darbuotojai duos keletą patarimų ir padės susirasti tinkamą gyvenamąją vietą.
 
Visi, kurie pirmaisiais studijų metais nori gyventi universiteto bendrabutyje, gali tai padaryti. Taip pat universitetas gali jums padėti susirasti alternatyvią gyvenamąją vietą, suteikdamas jums visą informaciją apie platų nuomos pasirinkimą privačiame sektoriuje York mietelyje.
 
Paspaudę and nuorodos rasite žmonių, atsakingų už apgyvendinimą, kontaktus.
 
Bendrą informaciją apie apgyvenidimą Didžiojoje Britanijoje galite rasti čia.
Užsienio studentai, kaip ir paprasti D. Britanijos piliečiai, turi mokėti tokius pačius mokesčius, o visi dirbantys žmonės, kurių atlyginimas viršija nustatytą sumą, kiekvienais metais turi mokėti valstybinio draudimo įmoką. Norėdami dirbti D. Britanijoje, Jūs turite turėti valstybinio draudimo numerį tam, kad socialinio draudimo agentūra galėtų sekti, kiek mokate valstybiniam draudimui. Jei norite smulkesnės informacijos apie tai, kaip užsiregistruoti ir gauti valstybinio draudimo numerį, susisiekite su savo universiteto įdarbinimo biuru ar studentų informacijos centru.
 
Atkreipkite dėmesį, kad Jums gali būti sunku susirasti nepilnos dienos darbą, kurį galėtumėte derinti su studijomis. Tokius darbus studentai dažniausiai randa restoranuose, baruose, parduotuvėse ar informacijos centruose.
 
Studentams nerekomenduojama dirbti daugiau nei penkiolika valandų per savaitę, nes tokiu atveju gali nukentėti studijos. Pilną darbo dieną galite dirbti tik per vasaros atostogas. Turėkite omenyje, jog būtų gerai atvažiuojant su savimi turėti pinigų trims mėnesiams į priekį, nes darbo paieškos gali užtrukti.
 
Minimalus valandinis atlyginimas Anglijoje £5.13 - jeigu Jums yra 18-20m. ir  £6.50 – jei Jums 21 m. ir daugiau.
 
Patarimai ieškant darbo užsienyje

Prieš pradedant ieškoti darbo turi suvokti, kad susirasti jį užsienyje nebus lengva. Darbą susirasi tik tuo atveju jeigu intensyviai ieškosi. Randa - tas kas ieško.

 1. Informuok savo draugus, kursiokus, dėstytojus ir visus kitus žmones, kad ieškai darbo nepilnai darbo dienai. Galbūt jie Tau padės arba rekomenduos laisvą darbo vietą. Kuo daugiau žmonių žinos, kad ieškai darbo, tuo lengviau pavyks jį susirasti!
 2. Efektyviausias ir greičiausius rezultatus garantuojantis darbo ieškojimo būdas - atsispausdink 50-100 savo gyvenimo aprašymų (CV) ir paskirk kelias dienas vaikčiojimui po mieste įsikūrusias firmas, parduotuves, gamyklas, mokyklas ir kitas įstaigas, kuriose galėtų atsirasti darbo studentui. Kiekvienoje įstaigoje paklausk apie įsidarbinimo galimybes joje, dažniausiai po šio klausimo būsi supažindintas su už tai atsakingu asmeniu, jam prisistatysi, paliksi savo gyvenimo aprašymą. Po daugybės tokių susitikimų yra didelė galimybė sulaukti bent kelių darbo pasiūlymų.
 3. Dairykis į parduotuvių vitrinas ir skelbimų lentas prekybos centruose – kai kurios kompanijos, ieškančios darbuotojų dirbti nepilną darbo dieną, savo skelbimus kabina parduotuvių vitrinose, o prekybos centrai juos deda į savo skelbimų lentas. Vaikštinėdamas gatvėmis nepatingėk žvilgtelėti ir į parduotuvių langus.
 4. Ieškok darbų internete. Gali naudoti programą Google Translator, jeigu darbo skelbimai yra ne anglų kalba.  Suradęs tau tinkamą darbo skelbimą, paprašyk savo aukštosios mokyklos užsienio reikalų koordinatoriaus, kad pirmą kartą paskambintų už Tave kompanijai, arba nueik ten tiesiai ir nusinešk savo CV.
 5. Kreikpis į įdarbinimo agentūras, kurios siūlo trumpalaikius/vienkartinius darbus studentams.

Klausk ir mes tau atsakysime kaip galima greičiau!

*Būtina užpildyti visus laukelius

Registruokis ir mes su tavimi susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirink konsultacijos tipą:

Pasirink tinkamą datą ir laiką:

*Būtina užpildyti visus laukelius