Nemokamos konsultacijos
+370 (677) 12333
Business Academy SouthWest
Miestas: Esbjerg/Sønderborg
Oficiali svetainė
Apie Daniją

„Švietimas yra galia, leidžianti blaiviai mąstyti, aktyviai ir gerai dirbti bei vertinti gyvenimą“

Brigham Young (1801-1877)
 
Studijų programos pasirinkimas yra vienas svarbiausių Jūsų gyvenimo sprendimų. Aukštoji mokykla tikisi, kad pasirinksite tinkamai, jog galėtumėte plėtoti ateities planus.
 
Business Academy SouthWest misija yra suteikti studentams aukščiausios kokybės išsilavinimą. Aukštoji mokykla siekia mokymą glaudžiai jungti su vietiniu verslu ir pramoninėmis kompanijomis bei tarptautinėmis institucijomis. Šiuo metu Business Academy SouthWest turi pasirašiusi sutartis su keliomis nacionalinėmis ir tarptautinėmis verslo bei mokslo institucijomis.
Business Academy SouthWest yra viena didžiausių aukštųjų mokyklų savo regione, siūlanti studijų programas dviejuose miestuose - Esbjerg ir Sønderborg.
 
Esbjerg yra penktas pagal dydį Danijos miestas, kuriame gyvena 110,000 žmonių. Stateginė vieta, gyvenimo kokybė, kultūra ir mokslo galimybės paverčia miestą solidžia vieta studijuoti. Esbjerg yra itin gera vieta tarptautiniams studentams. Platus programų pasirinkimas pritraukia daugybę studentų ir dėstytojų iš viso pasaulio, o tai sukuria tarptautinę mokymosi aplinką, kurioje keičiamasi idėjomis, turtinama patirtis bei randama galybė draugų.
 
Sønderborg yra miestas, kuriame gyvena daugybė jaunų žmonių, besimokančių įvairiausias studijų programas. Miesto centre verda gyvenimas – plati alėja, mažos parduotuvėlės bei galybė šaltinių. Taip pat laiką galima leisti paplūdimyje bei miškuose. Žavūs pastatai gelbsti kuriant jaukią atmosfera, gaubiančią šį miestą.
Akademija yra finansuojama vyriausybės, visos studijų programos yra patvirtintos Danijos švietimo ministerijos. Nors aukštoji turi institucinę autonomiją, ji laikosi bendrų taisyklių, kurios apima mokytojų kvalifikaciją, apdovanojimų teikimą, studijų programas bei kokybės užtikrinimą. Visa tai Danijos aukštajam išsilavinimui suteikia kokybės standartą visos šalies mąstu.
Business Academy SouthWest laukia studentų iš viso pasaulio. Paskaitos, kuriose susipina daugybė kultūrų, palieka nepamirštamų įspūdžių ir neįkainojamos patirties. Mokydamiesi akademijoje įsitikinsite, kad skandinaviški mokymo metodai yra orientuoti į projektus, praktiški ir interaktyvūs. Business Academy SouthWest siūlo dvejų metų AP degree programas bei pusantrų metų tęstines (top-up) studijas.
Pasirinkę studijas Business Academy SouthWest, pasirinksite ir smagų laiką įkvepiančioje bei tarptautinėje aplinkoje. Praleisite metus su draugais bei daugybe galimybių – aukštoji mokykla siekia padėti Jums vystytis kaip asmenybei.
Business Academy SouthWest mokosi daugiau nei 120 tarptautinių studentų iš 30 skirtingų šalių. Iš viso aukštojoje mokosi apie 700 studentų, o jų skaičius kiekvieną dieną auga! Aukštosios personalas visada pasiruošęs Jums padėti.
 
Laukiame Jūsų Business Academy SouthWest!
Pragyvenimas Danijoje

Mokslas Danijoje yra nemokamas, tačiau Jums reikia mokėti už gyvenamąją vietą, knygas, mokslo reikmenis, maistą, keliones bei padengti kitas asmenines išlaidas. 

Norėdami sudaryti bendrą pragyvenimo Danijoje kainų vaizdą pateikiame šią lentelę:

Vidutinės išlaidos per mėnesį
Kaina Eurais
Kaina Kronomis
Būsto nuoma 200 - 250 1500 - 2000
Maistas, gėrimai 150 - 250 1100 - 1800
Telefonas 26 - 400 190 - 300
Transportas 50 - 100 352 - 450
Kitos išlaidos (laisvalaikis, rūbai, nenumatytos išlaidos) 50 - 250 350 - 1800
Iš viso per mėnesį 476 - 890 3500 - 7000

 

Maistas ir Gėrimai

Išlaidos maistui ir gėrimams priklauso nuo kiekvieno studento poreikių. Pateikiame apytiksles kainas:

Prekė
Kiekis
Kaina Eurais
Duona 500 g 0.67
Kiaušiniai 12 vnt 2.68
Miltai 2 kg 1.48
Makaronai 500 g 0.67
Ryžiai 1 kg 1.20
Bulvės 1.5 kg 2.15
Sūris 540 g 5.70
Sviestas 250 g 1.48
Vištienos filė 400 g 3.59
Kiaulienos faršas 500 g 3.62
Jogurtas 1 kg 1.74
Sausi pusryčiai 500 g 1.61
Kava 400 g 2.68
Pienas 1 l 0.67
Sultys 1 l 1.47
Alus "Fosters" 6 skardinės/0,33 l 5.90
Cukrus 1 kg 1.47
Druska 1 kg 0.93

Tai tėra orientacinės kainos. Išlaidos studijuojant Danijoje priklauso tik nuo Jūsų asmeninio gyvenimo būdo bei įpročių. 

P.S.: Maisto kainos Danijoje yra tikrai didelės, tačiau, kaip pasakė vienas lietuvis, reikia žinoti geras vietas.

Aukštoji nesuteikia apgyvendinimo akademijos ribose, tačiau netoli yra jaukūs bendrabučiai su patogiais kambariais, vonia bei virtuve už protingą kainą.

Pateikiamos kelios internetinės svetainės, galinčios pagelbėti ieškantiems būsto (kai kurios – tik danų kalba):
 
www.newtodenmark.dk (the Danish Immigration Service) 

               

Dauguma studentų mokydamiesi dirba nepilnu etatu. EU piliečiams darbo laikas nėra ribojamas. Darbą susirasti nėra labai sunku. Minimalus valandinis užmokestis Danijoje yra apie 12 eurų neatskaičius mokesčių.

  • Viena darbo galimybių yra laikraščių išnešiojimas, nes net 70% šių darbuotojų nekalba daniškai. Pateikiamas telefonas - MetroXpress: tel. 77 30 57 57
  • Valymas – vietiniuose laikraščiuose dažnai galima rasti skelbimų, kuriuose ieškoma valytojų dirbti privačiuose namuose.
  • Viešbučiai/restoranai – siūloma susisiekti su viešbučiais ar restoranais ir pabandyti įsidarbinti padavėju, naktiniu sargu, indų plovėju ir pnš. Žinoma, išnaudokite savo privalumus. Pavyzdžiui, jei mokate prancūzų kalbą, pirmiausia apvaikščiokite prancūziškus restoranus.
  • Kitos galimybės – pasiklausinėkite pažįstamų ir kitų studentų, ar kas nors neieško darbo. Danijoje dažnai taip daroma, todėl nesidrovėkite. Kiti žmonės gali žinoti, kas ieško auklės, žmogaus, galinčio pavedžioti šunį, namų tvarkytojo ir pnš.

                        

Patarimai ieškant darbo užsienyje

Prieš pradedant ieškoti darbo turi suvokti, kad susirasti jį užsienyje nebus lengva. Darbą susirasi tik tuo atveju jeigu intensyviai ieškosi. Randa - tas kas ieško.

  1. Informuok savo draugus, kursiokus, dėstytojus ir visus kitus žmones, kad ieškai darbo nepilnai darbo dienai. Galbūt jie Tau padės arba rekomenduos laisvą darbo vietą. Kuo daugiau žmonių žinos, kad ieškai darbo, tuo lengviau pavyks jį susirasti!
  2. Efektyviausias ir greičiausius rezultatus garantuojantis darbo ieškojimo būdas - atsispausdink 50-100 savo gyvenimo aprašymų (CV) ir paskirk kelias dienas vaikčiojimui po mieste įsikūrusias firmas, parduotuves, gamyklas, mokyklas ir kitas įstaigas, kuriose galėtų atsirasti darbo studentui. Kiekvienoje įstaigoje paklausk apie įsidarbinimo galimybes joje, dažniausiai po šio klausimo būsi supažindintas su už tai atsakingu asmeniu, jam prisistatysi, paliksi savo gyvenimo aprašymą. Po daugybės tokių susitikimų yra didelė galimybė sulaukti bent kelių darbo pasiūlymų.
  3. Dairykis į parduotuvių vitrinas ir skelbimų lentas prekybos centruose – kai kurios kompanijos, ieškančios darbuotojų dirbti nepilną darbo dieną, savo skelbimus kabina parduotuvių vitrinose, o prekybos centrai juos deda į savo skelbimų lentas. Vaikštinėdamas gatvėmis nepatingėk žvilgtelėti ir į parduotuvių langus.
  4. Ieškok darbų internete. Gali naudoti programą Google Translator, jeigu darbo skelbimai yra ne anglų kalba.  Suradęs tau tinkamą darbo skelbimą, paprašyk savo aukštosios mokyklos užsienio reikalų koordinatoriaus, kad pirmą kartą paskambintų už Tave kompanijai, arba nueik ten tiesiai ir nusinešk savo CV.
  5. Kreikpis į įdarbinimo agentūras, kurios siūlo trumpalaikius/vienkartinius darbus studentams.

Klausk ir mes tau atsakysime kaip galima greičiau!

*Būtina užpildyti visus laukelius

Registruokis ir mes su tavimi susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirink konsultacijos tipą:

Pasirink tinkamą datą ir laiką:

*Būtina užpildyti visus laukelius