Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
International Business Academy

International Business Academy yra moderni aukštoji mokykla siūlanti savo studentams neformalią studijų aplinką ir draugišką bendravimą su dėstytojais, bei programas, pasižyminčias tvirtu akademiniu pagrindu bei taikančias naujausius mokymo metodus.
Universitetas yra už aiškų ir atvirą bendravimą su savo studentais, bei plačiąja visuomene, o svarbiausiu savo tikslu siūlo kokybiško ir praktiško išsilavinimo teikimą. Universitetas tiki, jog suteikdamas tokį išsilavinimą studentams jis prisidės ne tik prie kiekvieno studento, tačiau ir prie bendros visuomenės gerovės.

International Business Academy tiki, kad kokybiškas išsilavinimas:

 • Yra pasiekiamas aukščiausio profesionalumo lygio programų kūrime dalyvaujant tyrėjams bei verslo pasaulio atstovams;
 • Ugdo aukščiausio lygio žinias, įgūdžius ir asmenines savybes, kokias tik gali pasiekti kiekvienas studentas;
 • Atitinka pačius griežčiausius profesionaliuosius ir edukacinius standartus;
 • Kuria ryšį tarp teorinių studijų ir praktinės patirties;
 • Yra glaudžiai susijęs su tarptautine patirtimi;
 • Sustiprina inovatyvų mąstymą.

Universitetas siekia, kad visos jo siūlomos programos atitiktų aukščiau minimus standartus. Tačiau taip pat aukštoji mokykla tiki, jog universitetas yra ne tik pastatas ir jame vykstančios paskaitos – tai yra bendruomenė, kurioje kiekvienas narys turi įnešti savo dalį, kad ji klestėtų. Dėl šios priežasties universitetas kelia tam tikrus reikalavimus savo personalui ir studentams:

 • Būtina įsitraukti į universiteto veiklą;
 • Studentas turi jausti atsakomybę už savo išsilavinimą ir ugdymąsi ir vaidinti aktyvų vaidmenį šiuose procesuose;
 • Žmogus turi būti lankstus ir pasiruošęs prisitaikyti prie įvairių sąlygų ir žmonių;
 • Kiekvienas asmuo turi siekti iššūkių ir tobulėjimo;
 • Svarbi empatija kitų poreikiams ir nuomonėms, kuri pravers grupiniame darbe;
 • Studentai ir darbuotojai turi būti pasiruošę komunikuoti ir megzti dialogą kaip vienos bendruomenės nariai.

Kaip jau sufleruoja universiteto pavadinimas, jis labai daug dėmesio skiria tarptautiškumo vystymui. International Business Academy yra aktyvi tarptautinių verslo mokyklų tinklo NIBS narė jau beveik 20 metų. Universitetas organizuoja studentų ir darbuotojų vizitus, mainų programas ir konferencijas, vykdo bendrus tyrimų projektus ir konkursus su kitomis tarptautinėmis mokyklomis ir taip praplečia patirčių ir pažinčių, siūlomų studentams, ratą.
Visi universiteto studentai privalo atlikti profesinę praktiką. Aukštoji siūlo daugybę vietų praktikai Danijoje ir už jos ribų, tačiau studentai taip pat gali jos ieškoti ir savarankiškai. International Business Acamey tvirtai tiki, kad profesinė praktika yra būtina išsilavinimo dalis, kuri atneša naudą abiems pusėms: studentas, atlikdamas praktiką turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų ir visas savo teorines žinias išbandyti praktiškai, taip pat praktikos metu ugdomas pasitikėjimas savimi, gebėjimas savarankiškai spręsti problemas ir ieškoti sprendimų, tuo tarpu praktikantus samdančios įmonės į savo gretas priima energingą, entuziastingą ir motyvuotą žmogų, kuris stengiasi kampanijai atlikti naudingą darbą ir įneša naujų idėjų.
Todėl jei norite pasinaudoti tokiais privalumais kaip:

 • Studijos teikiančios tvirtą teorinį pagrindą bei unikalią teorijos ir praktikos kombinaciją;
 • Galimybės savo žinias ir įgūdžius išnaudoti įvairiose situacijose – nuo projektų ir konkursų iki profesinės praktikos;
 • Galimybės atlikti praktiką kitokioje kultūrinėje aplinkoje susiduriant su praktinėmis problemomis, kurių sprendimas pareikalaus individualios iniciatyvos ir/arba komandinio darbo įgūdžių.
 • Stimuliuojanti aplinka padedanti studentui išaugti į profesionalią, kompetentingą, motyvuotą asmenybę ir profesionalą, orientuotą į tarptautinę rinką.

Tuomet International Business Academy yra aukštoji mokykla būtent jums.
Tačiau aukštosios teikiamos galimybės neapsiriboja tik akademiniu gyvenimu. Universitetas turi begalę bendruomenių, klubų ir kitokių organizacijų, jungiančių studentus, turinčius panašius pomėgius. Jei nerandate grupės, reprezentuojančios jūsų pomėgį – universitetas padės jums tokią sukurti ir atrasti bendraminčių.
Taip pat siūlomi nemokami danų kalbos kursai, kurių metu galima susipažinti su kalbos pagrindais, kurie padės tiek kasdieniame gyvenime tiek nutarus kalbos mokytis toliau.
Aukštoji mokykla taip pat rengia visą galybę renginių nuo futbolo turnyrų iki merginų nakties ar sekmadieninio pasivaikščiojimo bei turi savo barą, kuriame studentai susirenka bendrauti, rengia vakarėlius ar tiesiog atsipalaiduoja po egzamino.
Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra nedidelis, tačiau siūlo pačių įvairiausių pramogų kiekvieno skoniui. Apie Kolding miestą ir jo siūlomas pramogas daugiau galite sužinoti čia.

Taip pat siūlome aplankyti universiteto:
 Facebook puslapį
 Youtube kanalą 
                        

                           

Pragyvenimas Danijoje

Mokslas Danijoje yra nemokamas, tačiau Jums reikia mokėti už gyvenamąją vietą, knygas, mokslo reikmenis, maistą, keliones bei padengti kitas asmenines išlaidas. 

Norėdami sudaryti bendrą pragyvenimo Danijoje kainų vaizdą pateikiame šią lentelę:

Vidutinės išlaidos per mėnesį
Kaina Eurais
Kaina Kronomis
Būsto nuoma 200 - 250 1500 - 2000
Maistas, gėrimai 150 - 250 1100 - 1800
Telefonas 26 - 400 190 - 300
Transportas 50 - 100 352 - 450
Kitos išlaidos (laisvalaikis, rūbai, nenumatytos išlaidos) 50 - 250 350 - 1800
Iš viso per mėnesį 476 - 890 3500 - 7000

 

Maistas ir Gėrimai

Išlaidos maistui ir gėrimams priklauso nuo kiekvieno studento poreikių. Pateikiame apytiksles kainas:

Prekė
Kiekis
Kaina Eurais
Duona 500 g 0.67
Kiaušiniai 12 vnt 2.68
Miltai 2 kg 1.48
Makaronai 500 g 0.67
Ryžiai 1 kg 1.20
Bulvės 1.5 kg 2.15
Sūris 540 g 5.70
Sviestas 250 g 1.48
Vištienos filė 400 g 3.59
Kiaulienos faršas 500 g 3.62
Jogurtas 1 kg 1.74
Sausi pusryčiai 500 g 1.61
Kava 400 g 2.68
Pienas 1 l 0.67
Sultys 1 l 1.47
Alus "Fosters" 6 skardinės/0,33 l 5.90
Cukrus 1 kg 1.47
Druska 1 kg 0.93

Tai tėra orientacinės kainos. Išlaidos studijuojant Danijoje priklauso tik nuo Jūsų asmeninio gyvenimo būdo bei įpročių. 

P.S.: Maisto kainos Danijoje yra tikrai didelės, tačiau, kaip pasakė vienas lietuvis, reikia žinoti geras vietas.

Kolding miestas yra vienas iš tų, kuriuose būsto paieškos nėra didelė problema. Tarptautiniai studentai, norintys gauti būstą šiame mieste turėtų kreiptis į Kolding City Housing administraciją dėl bendrabučio. Paprastai visi, kurie kreipiasi, gyvenamą vietą gauna, tačiau vis tiek raginame neatidėlioti ir dėl būsto kreiptis iš anksto.
Aukštoji yra paruošusi gidą, kuriame galite rasti detalias instrukcijas, kaip reikėtų kreiptis dėl būsto.
Visi siūlomi butai tusi savo vonios kambarį,tačiau yra be baldų – juose stovi tik šaldytuvas ir viryklė.
Teikiama galimybė gyventi kambaryje keliems žmonėms, tokiu būdu nuoma bus pigesnė. Jei neturite su kuo ieškotis būsto, visada kambarioko galite ieškoti Kastu forume arba universiteto Facebook svetainėje, taip pat aukštoji kasmet sukuria naujiems studentams skirtą Facebook grupę, kurioje jie gali susipažinti, bendrauti, ieškoti kambariokų, prašyti pagalbos. Jei susirandate žmogų, su kuriuo būsto norite ieškotis drauge, dėl kambario jums reikia kreiptis kartu.
Į nuomos kainą yra įskaičiuota šildymo ir vandens kaina, bet neįskaičiuota elektra ir internetas. Prieš įsikraustant į kambarį reikalaujama sumokėti trijų mėnesių nuomos dydžio depozitą, kurio didžiąją dalį jūs atgausite, jei paliksite butą tokį, kokį radote.
Daugiau informacijos apie būstą siūlomą Koldinge rasite čia

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

 

ES piliečiai, norintys gyventi, mokytis ir dirbti Danijoje, privalo turėti rezidencijos pažymėjimą EU/EEA. Dėl šio leidimo reikia kreiptis, kai įstojate ir išvažiuojate į Daniją.

Daugiau informacijos apie pažymėjimą galite rasti čia: www.workindenmark.dk


Visi Danijoje studijuojantys lietuviai randa darbą, jeigu tik nori, tačiau dėl dabartinės ekonominės situacijos darbo paieškos gali užtrukti ilgiau nei buvo įprasta anksčiau. Minimalus uždarbis Danijoje – 45 Lt/val. (90 DKK). Norint užsidirbti pragyvenimui, užtenka dirbti 3-4 valandas per dieną. Danijoje studijuojantys lietuviai uždirba apie 2500 Lt/mėn. Daugelis uždirba daugiau nei minimumą. Darbo paieškos rezultatai priklauso nuo aktyvumo jo ieškant, gyvenamosios teritorijos darbo rinkos bei įgytos patirties praeityje.

Dažniausiai užsienio studentai dirba laikraščių išvežiojimo kompanijose, valo biurus, dirba padavėjais ar salių darbuotojais parduotuvėse. Danijos lietuviai teigia, kad toks darbas jų nevargina ir jie turi pakankamai laiko studijoms bei laisvalaikiui. Norintieji gauti geresnį darbą turi išmokti danų kalbą. Ją išmokti suteikiama daug galimybių, nes dauguma mokymo įstaigų siūlo intensyvius danų kalbos ir kultūros kursus semestro pradžioje arba vasarą.

Susirasti darbą Danijoje galima per darbo paieškos sistemas internete (www.eures.dk; www.careerjet.dk) arba tiesiogiai tariantis su potencialiais darbdaviais.

Mokesčiai: pagal įstatymus bet kokie Danijoje uždirbami pinigai yra apmokestinami. Tačiau studentams taikomos ne tokios griežtos sąlygos: apmokestinama tik tam tikra per metus uždirbama suma. Jeigu asmuo uždirba mažiau, mokesčių mokėti nereikia. Dėl išsamesnės informacijos siūlome susisiekti su vietine mokesčių inspekcija. Daugiau informacijos apie užsieniečiams svarbius Danijos mokesčių sistemos aspektus ieškokite Danijos Centrinės Mokesčių Administracijos internetinėje svetainėje: Told Skat

                          

Patarimai ieškant darbo užsienyje

Prieš pradedant ieškoti darbo turi suvokti, kad susirasti jį užsienyje nebus lengva. Darbą susirasi tik tuo atveju jeigu intensyviai ieškosi. Randa - tas kas ieško.

 1. Informuok savo draugus, kursiokus, dėstytojus ir visus kitus žmones, kad ieškai darbo nepilnai darbo dienai. Galbūt jie Tau padės arba rekomenduos laisvą darbo vietą. Kuo daugiau žmonių žinos, kad ieškai darbo, tuo lengviau pavyks jį susirasti!
 2. Efektyviausias ir greičiausius rezultatus garantuojantis darbo ieškojimo būdas - atsispausdink 50-100 savo gyvenimo aprašymų (CV) ir paskirk kelias dienas vaikščiojimui po mieste įsikūrusias firmas, parduotuves, gamyklas, mokyklas ir kitas įstaigas, kuriose galėtų atsirasti darbo studentui. Kiekvienoje įstaigoje paklausk apie įsidarbinimo galimybes joje, dažniausiai po šio klausimo būsi supažindintas su už tai atsakingu asmeniu, jam prisistatysi, paliksi savo gyvenimo aprašymą. Po daugybės tokių susitikimų yra didelė galimybė sulaukti bent kelių darbo pasiūlymų.
 3. Dairykis į parduotuvių vitrinas ir skelbimų lentas prekybos centruose – kai kurios kompanijos, ieškančios darbuotojų dirbti nepilną darbo dieną, savo skelbimus kabina parduotuvių vitrinose, o prekybos centrai juos deda į savo skelbimų lentas. Vaikštinėdamas gatvėmis nepatingėk žvilgtelėti ir į parduotuvių langus.
 4. Ieškok darbų internete. Gali naudoti programą Google Translator, jeigu darbo skelbimai yra ne anglų kalba.  Suradęs tau tinkamą darbo skelbimą, paprašyk savo aukštosios mokyklos užsienio reikalų koordinatoriaus, kad pirmą kartą paskambintų už Tave kompanijai, arba nueik ten tiesiai ir nusinešk savo CV.
 5. Kreipkis į įdarbinimo agentūras, kurios siūlo trumpalaikius/vienkartinius darbus studentams.

Klausk ir mes tau atsakysime kaip galima greičiau!

*Būtina užpildyti visus laukelius

Registruokis ir mes su tavimi susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirink konsultacijos tipą:

Pasirink tinkamą datą ir laiką:

*Būtina užpildyti visus laukelius