Nemokamos konsultacijos
+370 (677) 12333
Copenhagen Business Academy

Copenhagen Business Academy apjungia 4 aukštąsias į vieną verslo akademiją, didžiausią visoje Danijoje. Į šią aukštąją įeina 4 akademijos:  

  • Niels Brock,
  • Copenhagen North,
  • Copenhagen Hospitality College
  • North Zealand Business and Technical College.
Copenhagen Business Academy yra savavaldė, valstybės finansuojama verslo akademija, įsikūrusi Danijos sostinėje. Aukštoji siūlo verslo bei IT išsilavinimą. Programos dėstomos anglų kalba, o paskaitose dalyvauja tiek danai, tiek studentai iš viso pasaulio.
 
                      
 
Copenhagen Business Academy visą dėmesį sutelkia į tai, kad bus reikalinga karjerai ateityje. Todėl akademija labai vertina savo ryšius su verslo bendruomene ir į kiekvieną siūlomą programą integruoja praktiką.
 
 
Mokymasis akademijoje paremtas aktyviu studentų dalyvavimu seminaruose, grupiniu darbu, įvairiais pristatymais bei projektais. Teorijos taikymas praktikoje yra vienas pagrindinių mokymo uždavinių, todėl dėstytojai ne tik išdėsto paskaitas, bet ir skatina diskusijas, siekia, kad studentai imtųsi iniciatyvos, dalintųsi savo darbo patirtimi bei ją analizuotų. Mokymasis atlikti įvairius projektus vyksta tiek individualiai, tiek grupėse. Aukštosios tikslas yra ugdyti nepriklausomus, laisvai mąstančius, lanksčius bei galinčius nagrinėti verslo problemas studentus. Akademija skatina studentų iniciatyvumą bei kūrybiškumą. Siekiama mokymosi programas sudaryti taip, kad jos būtų orientuotos į realaus pasaulio problemas, todėl akademija remiasi vietinio verslo pavyzdžiais.
Anglų kalba dėstomos studijų programos yra siūlomos trijuose universiteto miesteliuose:  Lyngby, Nørrebro ir Valby.
 

 

 

 

 

 

 
Cphbusiness Lyngby
Lyngby studentų miestelis yra įsikūręs šiaurinėje Kopenhagos dalyje, 12km. nuo Kopenhagos centro. Lyngby studentų miestelis yra nedidelė, jauki bendruomenė tiek danų, tiek ir tarptautiniams studentams. Tai yra socialiai aktyvi vieta, kurioje studentai laiką gali leisti populiariuose baruose, organizuojant sporto renginius ir pan.
 
 
 
 

 

 

 

Cphbusiness Nørrebro
Nørrebro studentų miestelis yra įsikūręs netoli Kopenhagos centro. Tai vieta, kurioje galima surasti daugybę prekybos, maitinimo bei kultūros paslaugas teikiančių vietų.
Paskaitos vyksta neseniai restauruotame gamyklos pastate, kuriame įsikūręs pirmasis Copenhagen Business Academy inkubatorius. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cphbusiness Valby
Valby studentų miestelis yra žavingoje ir perspektyvioje Kopenhagos dalyje, šalia dviejų pagrindinių miesto parkų. Tai vieta, kuri nuolat plečiasi, tiek kultūrinės veiklos, tiek prekybos srityse. 
Tame pačiame pastate paskaitos vyksta ir Copenhagen Business Academy,  ir Hospitality College studentams. O tai suteikia daugybę bendradarbiavimo galimybių viešbučių, viešojo maitinimo ir valdymo srityse.

Naujausią šios aukštosios bukletą rasite čia.

Pragyvenimas Danijoje

Mokslas Danijoje yra nemokamas, tačiau Jums reikia mokėti už gyvenamąją vietą, knygas, mokslo reikmenis, maistą, keliones bei padengti kitas asmenines išlaidas. 

Norėdami sudaryti bendrą pragyvenimo Danijoje kainų vaizdą pateikiame šią lentelę:

Vidutinės išlaidos per mėnesį
Kaina Eurais
Kaina Kronomis
Būsto nuoma 200 - 250 1500 - 2000
Maistas, gėrimai 150 - 250 1100 - 1800
Telefonas 26 - 400 190 - 300
Transportas 50 - 100 352 - 450
Kitos išlaidos (laisvalaikis, rūbai, nenumatytos išlaidos) 50 - 250 350 - 1800
Iš viso per mėnesį 476 - 890 3500 - 7000

 

Maistas ir Gėrimai

Išlaidos maistui ir gėrimams priklauso nuo kiekvieno studento poreikių. Pateikiame apytiksles kainas:

Prekė
Kiekis
Kaina Eurais
Duona 500 g 0.67
Kiaušiniai 12 vnt 2.68
Miltai 2 kg 1.48
Makaronai 500 g 0.67
Ryžiai 1 kg 1.20
Bulvės 1.5 kg 2.15
Sūris 540 g 5.70
Sviestas 250 g 1.48
Vištienos filė 400 g 3.59
Kiaulienos faršas 500 g 3.62
Jogurtas 1 kg 1.74
Sausi pusryčiai 500 g 1.61
Kava 400 g 2.68
Pienas 1 l 0.67
Sultys 1 l 1.47
Alus "Fosters" 6 skardinės/0,33 l 5.90
Cukrus 1 kg 1.47
Druska 1 kg 0.93

Tai tėra orientacinės kainos. Išlaidos studijuojant Danijoje priklauso tik nuo Jūsų asmeninio gyvenimo būdo bei įpročių. 

P.S.: Maisto kainos Danijoje yra tikrai didelės, tačiau, kaip pasakė vienas lietuvis, reikia žinoti geras vietas.

Copenhagen is a cool place to live but it is more expensive than many other areas and cheap accommodation is more difficult to find. This is probably true of most capital cities. Accommodation is more expensive where there are more jobs to be had. Copenhagen is the best place in Denmark to find international internships and to launch an international career. We advise you to budget with a rent from DKK 3000 to 5500 per month. Copenhagen Business Academy offers no housing but provides helpful advise on our website and in our acceptance letters.

Susirasti būstą Kopenhagoje padeda ir ši organizacija: www.ciu.dk

                    

 

ES piliečiai, norintys gyventi, mokytis ir dirbti Danijoje, privalo turėti rezidencijos pažymėjimą EU/EEA. Dėl šio leidimo reikia kreiptis, kai įstojate ir išvažiuojate į Daniją.

 

Daugiau informacijos apie pažymėjimą galite rasti čia: www.workindenmark.dk

 


Visi Danijoje studijuojantys lietuviai randa darbą, jeigu tik nori, tačiau dėl dabartinės ekonominės situacijos darbo paieškos gali užtrukti ilgiau nei buvo įprasta anksčiau. Minimalus uždarbis Danijoje – 45 Lt/val. (90 DKK). Norint užsidirbti pragyvenimui, užtenka dirbti 3-4 valandas per dieną. Danijoje studijuojantys lietuviai uždirba apie 2500 Lt/mėn. Daugelis uždirba daugiau nei minimumą. Darbo paieškos rezultatai priklauso nuo aktyvumo jo ieškant, gyvenamosios teritorijos darbo rinkos bei įgytos patirties praeityje.

Dažniausiai užsienio studentai dirba laikraščių išvežiojimo kompanijose, valo biurus, dirba padavėjais ar salių darbuotojais parduotuvėse. Danijos lietuviai teigia, kad toks darbas jų nevargina ir jie turi pakankamai laiko studijoms bei laisvalaikiui. Norintieji gauti geresnį darbą turi išmokti danų kalbą. Ją išmokti suteikiama daug galimybių, nes dauguma mokymo įstaigų siūlo intensyvius danų kalbos ir kultūros kursus semestro pradžioje arba vasarą.

Susirasti darbą Danijoje galima per darbo paieškos sistemas internete (www.eures.dk; www.seasonalwork.dk; www.careerjet.dk) arba tiesiogiai tariantis su potencialiais darbdaviais.

Mokesčiai: pagal įstatymus bet kokie Danijoje uždirbami pinigai yra apmokestinami. Tačiau studentams taikomos ne tokios griežtos sąlygos: apmokestinama tik tam tikra per metus uždirbama suma. Jeigu asmuo uždirba mažiau, mokesčių mokėti nereikia. Dėl išsamesnės informacijos siūlome susisiekti su vietine mokesčių inspekcija. Daugiau informacijos apie užsieniečiams svarbius Danijos mokesčių sistemos aspektus ieškokite Danijos Centrinės Mokesčių Administracijos internetinėje svetainėje: Told Skat

Patarimai ieškant darbo užsienyje

Prieš pradedant ieškoti darbo turi suvokti, kad susirasti jį užsienyje nebus lengva. Darbą susirasi tik tuo atveju jeigu intensyviai ieškosi. Randa - tas kas ieško.

  1. Informuok savo draugus, kursiokus, dėstytojus ir visus kitus žmones, kad ieškai darbo nepilnai darbo dienai. Galbūt jie Tau padės arba rekomenduos laisvą darbo vietą. Kuo daugiau žmonių žinos, kad ieškai darbo, tuo lengviau pavyks jį susirasti!
  2. Efektyviausias ir greičiausius rezultatus garantuojantis darbo ieškojimo būdas - atsispausdink 50-100 savo gyvenimo aprašymų (CV) ir paskirk kelias dienas vaikčiojimui po mieste įsikūrusias firmas, parduotuves, gamyklas, mokyklas ir kitas įstaigas, kuriose galėtų atsirasti darbo studentui. Kiekvienoje įstaigoje paklausk apie įsidarbinimo galimybes joje, dažniausiai po šio klausimo būsi supažindintas su už tai atsakingu asmeniu, jam prisistatysi, paliksi savo gyvenimo aprašymą. Po daugybės tokių susitikimų yra didelė galimybė sulaukti bent kelių darbo pasiūlymų.
  3. Dairykis į parduotuvių vitrinas ir skelbimų lentas prekybos centruose – kai kurios kompanijos, ieškančios darbuotojų dirbti nepilną darbo dieną, savo skelbimus kabina parduotuvių vitrinose, o prekybos centrai juos deda į savo skelbimų lentas. Vaikštinėdamas gatvėmis nepatingėk žvilgtelėti ir į parduotuvių langus.
  4. Ieškok darbų internete. Gali naudoti programą Google Translator, jeigu darbo skelbimai yra ne anglų kalba.  Suradęs tau tinkamą darbo skelbimą, paprašyk savo aukštosios mokyklos užsienio reikalų koordinatoriaus, kad pirmą kartą paskambintų už Tave kompanijai, arba nueik ten tiesiai ir nusinešk savo CV.
  5. Kreikpis į įdarbinimo agentūras, kurios siūlo trumpalaikius/vienkartinius darbus studentams.

Klausk ir mes tau atsakysime kaip galima greičiau!

*Būtina užpildyti visus laukelius

Registruokis ir mes su tavimi susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirink konsultacijos tipą:

Pasirink tinkamą datą ir laiką:

*Būtina užpildyti visus laukelius